Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на машини за перење и сушење на алишта

Продажба на нови и половни машини за перење и сушење на алишта. Пазар3.мк Ви нуди широк асортиман на бела техника како што се машини за перење алишта, и машини за сушење алишта од различни брендови и модели. Погледнете ги сите огласи и пронајдете перални и сушари на алишта по најповолни цени.

16 мар. 18:29 Машини за перење и Сушачи  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Куманово

Se prodava mashina za perenje

150 ЕУР

19 ноем. 11:48 Машини за перење и Сушачи  ·  Скопjе  ·  Центар

NOVI ELEKTRICNI APARATI

800 МКД

Самостојни машини за перење, вградена машина за перење или машини за сушење од различни брендови и капацитети - пронајдете ја онаа машина за алишта која Вам Ви одговара на Пазар3.мк!Продажба на машини за перење и сушење на алишта - Пазар3


Огласи за продажба на нови и користени машини за перење и машини за сушење на алишта. Направете одлична зделка и набавете си онаков тип на машина каква Вам Ви одговара. Машини за перење со најразлични функции за ефикасно перење. Комбинирани машини за перење и за сушење на алишта. Разгледајте ги сите огласи и изберете машина која ќе Ви го поедностави оддржувањето на алиштата.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации