Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Setec mk - Огласи за продажба на бела техника и електроника на Пазар3!

"setec mk", "pazar3 bela tehnika" "setek" - доколку ова се вашите најчести пребарувања на интернет, со цел да ја следите понудата но и да објавите огласи за продажба на мобилни телефони шпорети, фрижидери, машини за миење садови, машини за перење и сушење, па се до електроника - компјутери, мобилни телефони и се останато, тогаш Вие сте на вистинското место!


На Пазар3, ќе можете да најдете setec mk, но и да продадете разна бела техника и марки на мобилни телефони од најпознатите брендови на пазарот - Beko, Apple, Samsung, Fuego, Panasonic, LG, Gorenje и тн, во нова или половна состојба и тоа во најкус можен рок!

05 апр. 15:15 Друго  ·  Скопjе  ·  Центар

ARISTON VELIS EVO 80

15 000 МКД

15 јан. 19:58 Друго  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Procistuvac ST

3 500 МКД

07 септ. 13:38 Машини за перење и Сушачи  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

ST MASINA ZA PERENJE ALISTA

8 000 МКД

28 мај 15:15 Друго  ·  Штип

Kafemat DeLonghi Dedica EC680

8 500 МКД

Дали сте знаеле: "setec mk", "pazar3 elektronika", "pazar3 bela tehnika" "setek" се најфреквентните избори на фрази со кои луѓето пребаруваат или објавуваат огласи на Пазар3, а доколку и Вие имате ваква потреба, тогаш ние сме идеалното место за Вас!Причини поради кои треба да го одберете Пазар3 за продажба на setec mk?


Фантастична побарувачка - побарувачката за бела техника и електроника е огромна на Пазар3, впрочем, продавачите без никаков проблем би можеле да продадат фрижидери, правосмукалки, апарати за кафе, клима уреди, шпорети, мобилни телефони, грејни тела, најразлиични апарати за домаќинство и се останато!


За да ја реализирате вашата цел, се што треба да направите е да објавите оглас за продажба на setec mk, а откако ќе го сторите тоа, нема да помине долго пред да го добиете првиот повик!


Огромен број на посетители - според нашите истражувања, бројката на дневни посетители надминува преку 70 000 посетители на дневно ниво, а тоа значи дека никогаш нема да имате потреба да се грижите дали некој би ги забележал вашите огласи за што и да се, вклучително и на setec mk.


Во споредба со останатите сајтови, тука вашите огласи за продажба на бела техника и електронски уреди ќе бидат видени од широк спектар на луѓе, а тоа ќе влијае и врз брзината со која ќе ги продадете вашите производи!


Практични алатки - благодарејќи им на филтрите, полето за пребарување и алатката за регистрирање на огласи, Вие, со само еден клик ќе можете да пронајдете setec mk, или пак да направите продажба на фрижидери, машини за миење садови, setek мобилни телефони клима уреди, продажба на мобилни телефони и се останато со само еден клик!Како правилно да пребарате или објавите огласи на Пазар3?


Доколку вашата цел е да ги пребарате огласите, тогаш, најдобриот начин за тоа би било да ја употребите полето за пребарување кое ќе Ви ја понуди својата функционалност, а тоа е да Ви прикаже огласи според она што го барате, базирано на внесени фрази - "setec mk", "frizideri", "mobilni telefoni".


Откако ќе притиснете на копчето, во истиот момент на вам ќе Ви бидат понудени огласи кои во целост ги исполнуваат вашите критериуми за пребарување.


Од друга страна, при објавување на огласи за setec mk односно на се што вклучува под електроника и бела техника, Пазар3 Ве советува да внимавате на уредувањето на огласите, правилата за огласување, но и на прикачувањето на фотографии во огласите од производите што ги нудите.


Зошто? Бидејќи огласите кои што се јасни за читање и имаат јасно дефиниран наслов, главен дел, и завршен дел, а воедно, и се во склад со пропишаните правила на нашиот, сајт, истите ќе бидат одобрени од страна на администраторите, а воедно и би биле атрактивни за читање што значи и зголемени шанси за продажба на setec mk.

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации