Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

AEG , 1
Alfa Plam , 2
Beko , 2
Gorenje , 18
Neo , 4
Samsung , 5
Vivax , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 авг. 15:49 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Relna

3 000 МКД

20 јан. 10:41 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Kombiniran sporet

5 000 МКД

01 мај 01:46 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Gorenje kombiniran sporet

6 000 МКД Намалена цена

14 мар. 11:29 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Elektricen sporet

14 мар. 10:40 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Elektricen sporet Dibro

23 јан. 11:59 Шпорети и Микробранови печки  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Elektricen sporet Neo

4 000 МКД

29 ноем. 12:53 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Fritezi i toster

25 ноем. 23:08 Шпорети и Микробранови печки  ·  AEG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Sporet AEG

18 окт. 21:19 Шпорети и Микробранови печки  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Elektricen sporet Beko

7 000 МКД

08 окт. 22:11 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Шпорет Gorenje

4 500 МКД

18 авг. 17:52 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Plinski mini sporet

2 500 МКД Намалена цена

24 мар. 09:55 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Elektricen sporet

3 000 МКД

02 ноем. 17:46 Шпорети и Микробранови печки  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

SAMSUNG mikrobranova

4 500 МКД

25 септ. 17:28 Шпорети и Микробранови печки  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Se prodava SAMSUNG Mikrobranova pecka NOVA

6 000 МКД

15 авг. 20:07 Шпорети и Микробранови печки  ·  Neo  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Mini sporet i Masina za leb

1 800 МКД

11 јун. 08:48 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Plotna Eurolux

13 000 МКД

08 дек. 11:55 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Smederevo  ·  Скопjе  ·  Центар

Sporet na drva

6 000 МКД

26 ноем. 08:53 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Gorenje  ·  Скопjе  ·  Центар

Sporet Gorenje

2 500 МКД

12 ноем. 17:22 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Smederevo  ·  Скопjе  ·  Центар

Sporet za parno greenje

20 000 МКД

26 септ. 12:30 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Sporet so plinska boca

50 ЕУР

21 јул. 21:26 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Sporet so keramicka ploca

6 000 МКД

24 јун. 08:24 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Sporet

1 500 МКД

19 јун. 23:54 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Gorenje sporet

7 000 МКД

19 мар. 17:31 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Sporet Gorenje

4 500 МКД

09 фев. 17:07 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Furna za pici

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации