Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Дом и семејство | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе

Alfa Plam , 11
Beko , 8
Bosch , 1
Gorenje , 16
LG , 2
Samsung , 7
Vivax , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Бела техника и Апарати за домаќинство,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!



Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 апр. 10:36 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodavat

600 ЕУР

26 фев. 17:52 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

електричен шпорет

19 мај 06:33 Шпорети и Микробранови печки  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samsung vgradna furna

65 ЕУР

09 јан. 23:21 Шпорети и Микробранови печки  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mikrobranova pecka Samsung vo odlicna sostojba

5 700 МКД

19 авг. 20:22 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

PRODAVAM

4 000 МКД

30 јун. 00:01 Шпорети и Микробранови печки  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mikrobranova pecka LG

01 мај 19:55 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sporet Alfa vo odlicna sostojba

29 јан. 13:52 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  International  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vgradna kombinirana ploca za gotvenje Gorenje

4 000 МКД

29 ноем. 09:50 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kombinirana plinska plotna Gorenje

02 септ. 12:49 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Plotna Gorenje

20 авг. 22:27 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pecka na drva Alfa Plamen 20

550 ЕУР

12 апр. 01:40 Шпорети и Микробранови печки  ·  Alfa Plam  ·  Alfa Term  ·  Скопjе  ·  Карпош

Alfa plam

05 апр. 02:53 Шпорети и Микробранови печки  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

AIR FRAER

2 900 МКД

20 мар. 18:58 Шпорети и Микробранови печки  ·  Samsung  ·  G2712N  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mikrovalna

7 000 МКД

15 фев. 01:09 Шпорети и Микробранови печки  ·  Samsung  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mikrovalna pecka

1 ЕУР

24 јан. 04:26 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sporet kako nov

7 500 МКД

23 септ. 22:05 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Шпорет

6 000 МКД

10 авг. 16:43 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sporet Indesit

2 000 МКД

17 фев. 18:53 Шпорети и Микробранови печки  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

SPORET

21 дек. 19:36 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Plinska boca so reso

2 500 МКД

05 дек. 14:54 Шпорети и Микробранови печки  ·  Beko  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sporet Beko

3 500 МКД

14 ноем. 22:46 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Sporet na drva za 150 kvadrati

22 окт. 09:10 Шпорети и Микробранови печки  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Vgradena relna

5 000 МКД

28 септ. 10:46 Шпорети и Микробранови печки  ·  Gorenje  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

FRIZIDER I SHPORET GORENJE

3 500 МКД

11 септ. 21:17 Шпорети и Микробранови печки  ·  LG  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mikrobranova

3 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.



Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.



Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.



Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!




Продажба и купување Бела техника и Апарати за домаќинство на Пазар3.мк



Доколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Бела техника и Апарати за домаќинство | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.



Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.



Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."



Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!



Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации