Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Дом и семејство | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 апр. 10:41 Машини и Алати  ·  Кавадарци

Tislerski masini

28 фев. 14:49 Машини и Алати  ·  Кавадарци

Eho voluson 730

4 000 ЕУР

19 дек. 09:48 За Деца  ·  Облека  ·  Кавадарци

Одело за скијање марка - Decathlon

2 100 МКД

06 дек. 15:39 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Друго  ·  Кавадарци

Bazen INTEX Ultra XTR

31 000 МКД

28 ноем. 11:30 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Друго  ·  Кавадарци

Kukli za vo butik

2 500 МКД

26 ноем. 13:03 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Друго  ·  Кавадарци

Zakacalki za vo butik

50 МКД

17 ноем. 12:45 Градежни материјали  ·  Кавадарци

Sидни плочки

17 ноем. 12:45 Машини и Алати  ·  Кавадарци

Masina za melenje meso 32

01 ноем. 17:39 Градежни материјали  ·  Кавадарци

Салонит

80 МКД

01 ноем. 14:26 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Друго  ·  Кавадарци

Bazen INTEX Ultra XTR

31 000 МКД

09 окт. 09:34 Машини и Алати  ·  Кавадарци

Demonterka,Dizalica

18 авг. 22:03 Машини и Алати  ·  Кавадарци

Se prodava

530 ЕУР

18 авг. 21:57 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Кавадарци

Mebel za detski sobi

500 ЕУР

15 авг. 11:52 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Кавадарци

Bebeska oprema

4 000 МКД

10 авг. 22:00 За Деца  ·  Играчки  ·  Кавадарци

Бебешка опрема

2 200 МКД

04 авг. 10:56 Машини и Алати  ·  Кавадарци

Tislerski masini

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации