Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Дом и семејство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 18:10 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Чаир

Dnevna masa

7 000 МКД

15 апр. 10:29 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Чаир

Masa za dnevna soba

7 000 МКД

05 апр. 13:48 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Врати/Прозорци и Осветлување  ·  Скопjе  ·  Чаир

Odlicni Lusteri

6 000 МКД Намалена цена

27 мар. 23:04 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

Relaksator Stolce kako nov

1 000 МКД

26 мар. 12:05 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kolicka za bliznaci

8 000 МКД

26 мар. 04:48 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Чаир

Zımba

600 МКД

24 мар. 12:39 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kolicka za deca

100 ЕУР

19 мар. 21:17 Градежни материјали  ·  Скопjе  ·  Чаир

PVC PROZORI

1 МКД

18 мар. 22:49 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Мебел за ТВ/Стерео/Компјутери  ·  Скопjе  ·  Чаир

Mebel za TV

5 000 МКД

14 мар. 01:23 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

Chicco Best Friend

13 мар. 21:44 За Деца  ·  Облека  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava kolicka za bliznaci

9 000 МКД

13 мар. 12:41 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

Chicco kolicka

100 МКД

07 мар. 11:32 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

Nekoristen inhalator

1 800 МКД

03 мар. 16:16 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Маси и Столици  ·  Скопjе  ·  Чаир

Tri masicki

1 000 МКД Намалена цена

03 мар. 16:12 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Теписи и Пердиња  ·  Скопjе  ·  Чаир

Tepisi i stazi

1 500 МКД

18 фев. 20:46 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

CHICCO KOLICKA,EKSTRA SOCUVANA

3 500 МКД

17 фев. 02:23 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kolicka Za Bliznaci

350 ЕУР

02 фев. 04:17 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Чаир

Kirby Avalir 2 ( posleden model ) kako novo

1 999 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации