Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Дом и семејство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 14:51 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodavat Masini .... ( pecenje,melenje,pakuvanje) ✅

1 ЕУР

08 апр. 15:34 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Motortna pila Stihl MS250

250 ЕУР

05 апр. 22:01
Линк
Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Izrabotka na liftovi

05 апр. 22:01
Линк
Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Izrabotka na liftovi

04 апр. 09:56 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

СЕ ПРОДАВА МАШИНА CNC ruter 1325

12 800 ЕУР Намалена цена

02 апр. 05:34 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam pumpa za ulje od bure

7 000 МКД Намалена цена

28 мар. 15:08 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Burinja i tubicki

27 мар. 22:40 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Машина за шиење Bagat

4 000 МКД

21 мар. 15:28 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Motorna pila Stihl MS381 Motorka

450 ЕУР

20 мар. 07:49 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

4-moms РЕЛАКСАТОР

12 000 МКД

07 мар. 13:32 За Деца  ·  Играчки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

SE PRODAVA KOLA ZA DECA SO DALINSKO

100 ЕУР

07 мар. 12:07 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava kanterica biesse akron 425

7 800 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации