Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Дом и семејство | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 септ. 20:32 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Se prodava

500 МКД

08 септ. 20:01 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Se prodava

500 МКД

04 септ. 12:45 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Bosch Drill

3 000 МКД

22 авг. 20:33 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Dizel Agregat Lombardini

620 ЕУР

22 авг. 17:37 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Dizel Agregat Lombardini

620 ЕУР

09 јул. 13:50 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Kolicka za deca

1 200 МКД

15 мај 01:07 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Nova

130 ЕУР

11 фев. 08:06 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Zabici za skele skoro novi

120 МКД

28 ноем. 11:19 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Detska kolicka

5 000 МКД

04 ноем. 06:30 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Ugostitelska oprema

1 ЕУР

22 септ. 02:31 Машини и Алати  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Parno Grenje na Peleti

13 септ. 01:46 Бела техника и Апарати за домаќинство  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Se prodava kada

2 500 МКД

13 јул. 09:05 За Деца  ·  Играчки  ·  Скопjе  ·  Шуто Оризари

Detski dzip

5 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации