Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Дом и семејство | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

09 апр. 09:19 Машини и Алати  ·  Штип

Се продава косачка

07 апр. 18:41 Машини и Алати  ·  Штип

Se prodava motokultivator i prikolica

450 ЕУР

29 мар. 09:50 За Деца  ·  Играчки  ·  Штип

Разни бебешки артикли

1 000 МКД

28 мар. 15:50 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Штип

Се продава креветче

6 500 МКД

24 мар. 19:17 Машини и Алати  ·  Штип

Brener za nafta

15 000 МКД

12 мар. 22:40 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Теписи и Пердиња  ·  Штип

Tepih

6 000 МКД

07 мар. 18:21 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Штип

Relaksator moni

3 000 МКД

28 фев. 20:15 Бела техника и Апарати за домаќинство  ·  Друго  ·  Штип

Fritezi

1 МКД

25 фев. 14:32 Градежни материјали  ·  Штип

Ќерамиди

17 фев. 02:23 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Друго  ·  Штип

she prodavat kaci

1 МКД

17 јан. 19:59 Машини и Алати  ·  Штип

Машина за плетење

17 јан. 02:04 Машини и Алати  ·  Штип

Концентратор за кислородна поддршка

550 ЕУР

26 дек. 20:29 За Деца  ·  Мебел/Опрема  ·  Штип

Хранилка

2 000 МКД

17 дек. 06:15 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Маси и Столици  ·  Штип

Клуб маса

4 800 МКД

27 ноем. 17:07 Мебел/Инвентар и Уредување  ·  Антика и Уметност  ·  Штип

Gobleni

500 МКД

19 ноем. 05:09 Бела техника и Апарати за домаќинство  ·  Грејни тела и Клима уреди  ·  Vivax  ·  Drug model  ·  Штип

Dve Klimi

10 000 МКД

09 ноем. 08:32 Машини и Алати  ·  Штип

Концентратор

500 ЕУР

07 ноем. 09:20 Машини и Алати  ·  Штип

Сеалка за жито

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации