Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на бебе и детска облека по поволни цени

Огласи за продажба на нова и половна облека и обувки за бебиња и деца. Се продаваат очила за деца, детски патики, облека за новороденче, скафандер за бебе, детски хулахопки, јакни и многу друго.

24 мар. 12:39 Облека  ·  Скопjе  ·  Скопје

Justplay skijacki pantaloni,

600 МКД

13 мар. 21:44 Облека  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava kolicka za bliznaci

9 000 МКД

12 фев. 22:30 Облека  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava detski butik

1 МКД

12 фев. 22:09 Облека  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Se prodava detski butik

1 МКД

08 фев. 10:20 Облека  ·  Битола

Skafander za bebe

1 500 МКД Намалена цена

30 јан. 14:13 Облека  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kombinizon za skijanje detski.

1 800 МКД

30 јан. 14:11 Облека  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam kaciga za skijanje Nova,

990 МКД

30 јан. 11:13 Облека  ·  Скопjе  ·  Центар

патики за девојчиња

25 јан. 10:03 Облека  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kabanica detska

1 300 МКД

25 јан. 10:01 Облека  ·  Скопjе  ·  Карпош

Detski kopacki

600 МКД Намалена цена

30 дек. 14:17 Облека  ·  Скопjе  ·  Центар

Konduri - Cizmi Goretex

2 000 МКД

19 дек. 09:48 Облека  ·  Кавадарци

Одело за скијање марка - Decathlon

2 100 МКД

02 дек. 08:43 Облека  ·  Скопjе  ·  Карпош

Komplet za skijanje

1 500 МКД

29 ноем. 23:35 Облека  ·  Скопjе  ·  Центар

облека

22 ноем. 08:47 Облека  ·  Скопjе  ·  Центар

Skafander

900 МКД

20 ноем. 17:20 Облека  ·  Скопjе  ·  Карпош

Детска јакна

2 000 МКД

18 ноем. 18:41 Облека  ·  Скопjе  ·  Карпош

Detski patiki za devojce

599 МКД

12 ноем. 18:35 Облека  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Zimski cizmi

1 500 МКД

07 ноем. 09:19 Облека  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Character vodootporni cizmi

1 500 МКД

06 ноем. 22:40 Облека  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Patiki

700 МКД Намалена цена

02 ноем. 06:03 Облека  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Patiki

900 МКД

10 окт. 14:57 Облека  ·  Скопjе  ·  Центар

Нова ОКАИДИ зимска јакна

2 000 МКД Намалена цена

04 окт. 19:10 Облека  ·  Битола

Prodavam novi obuvki za dete

08 септ. 20:33 Облека  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nike TN original

3 000 МКД

29 авг. 20:45 Облека  ·  Скопjе  ·  Аеродром

НОВИ ЖЕНСКИ КОНДУРЧИЊА

2 000 МКД

19 авг. 22:00 Облека  ·  Битола

Se prodavaat detski obuvki kako novi.

19 јул. 17:01 Облека  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Prodavam rolerki i transporter

2 000 МКД

01 јун. 14:20 Облека  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Detski fustancinja

250 МКД

21 апр. 17:44 Облека  ·  Скопjе  ·  Центар

Nosilka za bebinja Ergobaby Embrace

5 000 МКД

13 мар. 17:42 Облека  ·  Штип

Nova odjeca

20 ЕУР

27 јан. 22:57 Облека  ·  Скопjе  ·  Центар

Dukser Nike

500 МКД Намалена цена

20 јан. 11:38 Облека  ·  Скопjе  ·  Бутел

Детско кимоно за џудо

950 МКД

14 дек. 23:00 Облека  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Kaciga za skijanje

700 МКД Намалена цена

10 јан. 09:30 Облека  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Pantoloni za skijanje

1 200 МКД

29 ноем. 19:46 Облека  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Odela za sneg

21 ноем. 00:25 Облека  ·  Кочани

Zimski palta za deca

300 МКД

05 ноем. 15:08 Облека  ·  Скопjе  ·  Центар

Detski baletanki

500 МКД

02 ноем. 19:45 Облека  ·  Куманово

Se prodavat detcki trenerki

02 ноем. 19:14 Облека  ·  Охрид

Detski kopacki br. 29

1 100 МКД

24 окт. 15:52 Облека  ·  Кочани

obleka za deca

21 окт. 15:54 Облека  ·  Гостивар

Нови патики и чизмички

1 100 МКД

15 окт. 11:09 Облека  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOV ELEK, ORIGINAL MARINES, VELICHINA 9-10 GODINI

750 МКД

15 окт. 11:00 Облека  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVI PIZAMI OKAIDI, VELICHINA 4 GODINI

700 МКД

15 окт. 10:56 Облека  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVO MANTILCHE, VELICHINA 2 GODINI

700 МКД

14 окт. 09:39 Облека  ·  Скопjе  ·  Карпош

Novo zensko kaputce velicina 2 godini

750 МКД

Продажба на бебе и детска облека - Пазар3 огласи


Купувањето на бебешка и детска облека претставува големо задоволство за родителите, меѓутоа купувањето на гардероба треба да биде внимателно бидејќи добро знаеме колку брзо бебињата и децата ја одраснуваат облеката. Грижата за бебињата и децата со себе носат многу трошоци за родителите, затоа треба добро да се размисли и да се купува бебе или детска облека по поволни цени.На Пазар3.мк се огласува секаков вид на сочувана нова или користена облека за бебиња и деца. Разгледајте ги огласите за продажба на тренерки, шпикозни и комплети за бебе, детски невестински фустан, детски маици, детска кацига за скијање, скафандер за бебе, јакна, детски хулахопки, итн.Продажба на бебе и детски обувки - Пазар3 огласи


Во оваа категорија на Pazar3.mk се огласуваат обувки за бебиња, поголеми момчиња и девојчиња. Тука може да продавате и купувате детски патики, детски чизми, детски ролерки, ортопедски чевлички, сандали, балетанки, детски копачки, детски валенки, и друго. Купете детски обувки од познати брендови како Kegi Shoes, Adidas, Nike, Puma, Ciciban, Chicco, и сл. по најповолни цени.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации