Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Друго | Гевгелиjа

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гевгелиjа , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Гевгелиjа или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

11 септ. 09:06 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Postenski Marki

1 000 ЕУР

05 септ. 22:08 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Koncentrator za kislorod

28 000 МКД

27 дек. 01:32 Друго , Гевгелиjа , Богданци

sadadasdas

14 јан. 09:39 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Peleti za greenje

4 ЕУР Намалена цена

16 септ. 00:04 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

базени од 1000 литри

5 500 МКД

09 јул. 00:05 Друго , Гевгелиjа , Дојран

CIPAP Aparat za APNEA

16 мај 17:57 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Prskalki za voda

12 мај 04:54 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

PRODAVAM TUTUN SITE KLASI

600 МКД

02 мај 21:36 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

maski

20 мар. 20:57 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

MOLECULAR FREQUENCY RESONANCE LOCATOR

1 500 ЕУР

17 мар. 12:06 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Cefki i saksii za zemjodelie

16 фев. 20:36 Друго , Гевгелиjа , Дојран

PLASTICNI BURINJA 240 L

1 000 МКД

07 дек. 00:30 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Niva plac vo Gevgelija

8 000 ЕУР

09 ноем. 13:11 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

MAGARESKO MLEKO

29 септ. 03:19 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Aluminiumski krevet za masaza TOP LAJF

12 000 МКД

18 септ. 18:08 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Rakija od hamburg

26 авг. 20:58 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Kosacka

120 ЕУР

24 јул. 10:53 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Kotel za parno

300 ЕУР

26 мај 17:09 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Palmi so razlicni visini

18 мај 01:13 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Palmi

06 апр. 19:53 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Bonsai

500 ЕУР

05 апр. 09:11 Друго , Гевгелиjа , Дојран

Placticni saksii

154 МКД

30 мар. 06:25 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Ponuda na Palmi

3 000 МКД

22 мар. 02:33 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

GEOFAZMA METAL DETEKTOR

900 ЕУР

26 јан. 16:30 Друго , Гевгелиjа , Гевгелија

Prikolka

4 500 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Гевгелиjа не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации