Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Друго | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 ноем. 19:17 Друго , Струга

Sankerski stolcinja

23 ноем. 22:52 Друго , Струга

Нива

28 авг. 17:51 Друго , Струга

Kaktus

21 јул. 00:57 Друго , Струга

Plac/Mesto vo Gorna belca

04 јул. 18:38 Друго , Струга

ВРЕДИ ДА СЕ РАЗМИСЛИ!

29 мај 12:43 Друго , Струга

Prodazba na trafostanica

3 900 ЕУР

24 окт. 13:20 Друго , Струга

BAOFENG BF-888S Motorola

1 500 МКД

01 септ. 15:52 Друго , Струга

Felgi za bmw

31 мај 19:05 Друго , Струга

Kotar za prepelici

6 000 МКД

01 апр. 16:00 Друго , Струга

Puff Plus Bars MK electronic cigarette

400 МКД

11 мар. 09:52 Претпријатие Друго , Струга

Maska KN95 so filter

25 МКД

04 мар. 10:09 Претпријатие Друго , Струга

Infrared thermometer

1 250 МКД

06 јан. 12:47 Друго , Струга

Cetka za kosa

1 500 МКД

18 јун. 00:17 Друго , Струга

prodavam

300 ЕУР

18 јун. 00:08 Друго , Струга

prodavam

300 ЕУР

17 мај 03:35 Друго , Струга

Nova profesinalna plinska skara

17 мај 03:31 Друго , Струга

Nova profesionalna skara na plin

1 ЕУР

17 мај 03:23 Друго , Струга

Nova plinska skara

01 мај 14:24 Друго , Струга

Splitter HDMI

30 ЕУР

23 апр. 22:47 Друго , Струга

Samsung

23 апр. 22:42 Друго , Струга

Samsung

12 апр. 12:50 Друго , Струга

Go Pro Be a Hero

11 500 МКД

13 мар. 17:55 Друго , Струга

Кучиња

27 ноем. 01:35 Друго , Струга

Sony 18650 Baterija

350 МКД

24 септ. 13:17 Претпријатие Друго , Струга

REZERVOARI OD ARMIRAN POLIESTER

350 ЕУР

24 јул. 18:41 Друго , Струга

Banesé

24 јул. 16:25 Друго , Струга

Sterilizator-Autoklav poloven

500 ЕУР

26 мај 00:39 Друго , Струга

Paisje per butik

23 мај 15:47 Друго , Струга

Harmonika DALLAPE SUPERMAESTRO

3 700 ЕУР

02 мај 19:39 Друго , Струга

Dizalica za krevanje matrial

21 апр. 02:19 Друго , Струга

Fiskalna kasa

5 000 МКД

26 мар. 19:01 Друго , Струга

Se prodavat mashina za peralna

25 дек. 12:54 Друго , Струга

Vape i oprema: Eleaf Smok Tfv12

27 ноем. 18:41 Друго , Струга

Cisterna za nafta

25 окт. 01:40 Друго , Струга

Priroden kamen Patlatma dogal taş

18 септ. 19:52 Друго , Струга

Kucinja Labrador

15 авг. 15:50 Друго , Струга

30 Sandaci so pcelni semejstva

09 авг. 13:45 Друго , Струга

Pcelno mleko

23 јул. 10:46 Друго , Струга

Shitet Pillana

20 000 ЕУР

14 јун. 20:43 Друго , Струга

Pedalinki

600 ЕУР

14 јун. 10:50 Друго , Струга

Kiselina od divi jabolka

150 МКД

27 мај 13:28 Друго , Струга

Hoverboard

200 ЕУР

19 апр. 23:05 Друго , Струга

Cisterna za nafta 2 t

15 апр. 13:06 Друго , Струга

Fiskalen aparat

7 500 МКД

19 јан. 16:09 Друго , Струга

Cisterni

12 авг. 02:04 Друго , Струга

CSGO STEAM CHEAPP

800 МКД

09 мај 23:58 Друго , Струга

Play Station 3

180 ЕУР

10 апр. 13:51 Друго , Струга

Skara na plin i na zar

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации