Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Xbox - Oгласи за продажба на xbox конзоли!

360 , 287
360 slim , 42
Drug model , 22
One , 101
One S , 77

Трагате по фантастичната xbox конзола за играње на омилените игри, или пак, размислувате за продажба на вашиот xbox, но, досега, не постигнаве некој поголем успех, и потребна Ви е промена на ситуацијата? Одлично, Вие сте на вистинското место а ние имаме супер позитивни вести за Вас!


Тука, со само еден клик, Вие ќе можете да пронајдете xbox конзоли како - xbox one, xbox one s, xbox 360, како и да го продадете вашиот xbox и тоа со само еден клик на алатката за регистрирање / полето за пребарување на огласи, па затоа, направете го вистинскиот чекор уште веднаш!

03 мар. 22:53 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Скопjе  ·  Карпош

Xbox Series S 512Gb

14 500 МКД

26 фев. 08:27
Линк
Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Скопjе  ·  Карпош

Microsoft Xbox 360 Slim Matte Black Console

6 000 МКД Намалена цена

16 фев. 18:53 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Скопjе  ·  Карпош

Xbox One S

16 000 МКД

13 фев. 15:37 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One  ·  Скопjе  ·  Центар

Xbox One X 1TB со два џојстика

15 000 МКД

30 јан. 14:14 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  Drug model  ·  Штип

Se prodava Xbox Series S/X controller

4 400 МКД

28 јан. 00:02 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Скопjе  ·  Карпош

Xbox 360

4 000 МКД Намалена цена

23 јан. 18:36 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Скопjе  ·  Карпош

Xbox 360 cipuvan

4 000 МКД

11 јан. 13:46 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Битола

Se Prodava Xbox vo top sostojba

1 МКД

10 јан. 06:48 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Xbox Series S + 240hz Monitor

30 000 МКД

09 јан. 19:34 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Xbox Series S + 240hz Monitor

30 000 МКД

06 јан. 19:49 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Скопjе  ·  Карпош

Xbox One S

1 ЕУР

06 јан. 19:14 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Се продава

300 ЕУР

02 јан. 10:52 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Битола

Se Prodava Xbox

14 000 МКД

29 дек. 10:55 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Game XBSX - FIFA 23

1 500 МКД

22 дек. 19:44 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

xbox one

180 ЕУР

19 дек. 09:47 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Неготино

Xbox 360 najdobar model + controler

6 000 МКД

16 дек. 13:31 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Xbox series X

24 000 МКД

12 дек. 09:33 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Xbox One

8 000 МКД

27 ноем. 14:04 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Скопjе  ·  Карпош

Xbox One S 1TB (Digital)

9 000 МКД

27 ноем. 12:25 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Xbox one 500gb + 3igri i 1 controller

9 000 МКД

12 ноем. 01:13 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Куманово

Xbox One S

06 ноем. 15:20 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Битола

Xbox 360

14 000 МКД

06 ноем. 15:17 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Битола

Se prodava xbox 360

14 000 МКД

05 ноем. 00:17 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nov x-box

30 окт. 12:00 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Кочани

XBox 360, super zacuvan, cipuvan.

4 000 МКД

29 окт. 18:30 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Кочани

XBox 360, super zacuvan, cipuvan.

4 000 МКД

13 окт. 05:50 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Скопjе  ·  Карпош

Xbox 360 cipuvan

6 000 МКД

13 окт. 01:04 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Скопjе  ·  Карпош

Xbox 360 cipuvan

6 000 МКД

10 окт. 10:20 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Ресен

XBox so igri

06 окт. 20:23 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Скопjе  ·  Бутел

Sony Xbox 360

5 500 МКД Намалена цена

27 септ. 07:21 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One  ·  Струмица  ·  Босилово

Xbox One igri

300 МКД

27 септ. 07:20 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One  ·  Струмица  ·  Босилово

XBOX ONE LIMITED EDITION

10 000 МКД Намалена цена

26 септ. 17:07 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Скопjе  ·  Центар

Xbox Series S + 2 controlers +15 Games

500 ЕУР

22 септ. 01:16 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Xbox series S nov so garancija

12 000 МКД

28 авг. 23:28 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Битола

Xbox 360 plus 2 kontroleri i 5 igri

5 500 МКД

28 авг. 15:11 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Куманово

XBOX 360+1controller

3 500 МКД

22 авг. 20:34 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Велес

Xbox Series S

14 000 МКД Намалена цена

18 авг. 21:58 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Скопjе  ·  Карпош

Xbox One S 1T Gears of war edition

10 000 МКД

18 авг. 21:56 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One S  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Xbox series S

13 000 МКД

18 авг. 21:56 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Xbox igri

3 000 МКД

09 авг. 22:04 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

XBOX One + FIFA 19

8 000 МКД

05 авг. 10:16 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  Drug model  ·  Битола

Xbox so dva kontroleri

19 500 МКД

03 авг. 01:23 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam BOKS

27 јул. 01:56 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  360  ·  Гостивар

XBOX 360

14 000 МКД

15 јул. 16:19 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Xbox  ·  One  ·  Скопjе  ·  Центар

XBOX ONE ELITE 1 TB Hybrid drive

9 000 МКД Намалена цена

Зошто xbox би бил одличен избор за секој љубител на конзоли за играње?


Огромен избор на видео игри - имајќи го предвид фактот што xbox е еден од најпознатите конзоли во светот, секој сопственик на оваа конзола ќе може да ги игра сите најпознати игри без никакви потешкотии, а тоа уште од самиот старт ќе го дуплира задоволството на секој гејмер!


Red Dead Redemption, Fifa, GTA5, Minecraft, Diablo IV, PUBG, Assassins Creed Valhalla се само мал дел од плеадата на игри кои ќе Ви бидат достапни со самото купување на xbox.


Oдличен хардвер и интуитивен кориснички интерфејс - во зависност од xbox моделот, овие конзоли имаат доволно рам меморија за да имате простор за сите омилени видео игри, додека пак, самиот интерфејс е интуитивен, што е одлична предност за секој нов корисник на оваа конзола.


Покрај ова, важно е да се напомене дека целокупниот перформанс е одличен, а тоа значи дека вие ќе можете да уживате во вашиот гејминг маратон!


Дизајн - почнувајќи од самата конструкција на xbox па се до контролерот, едно е сигурно - а тоа е фактот што оваа конзола изгледа фантастично, додека пак, контролерот е толку добро изработен што ќе Ви овозможи да играте долги часови без воопшто да почувствувате замор!Зошто Пазар3 е вистинското место за продажба на xbox?


Практични алатки - благодарение на постоечките алатки кои што се сочинето од филтрите, полето за пребарување и алатката за регистрирање на огласи, Вие, со само еден клик ќе можете да пронајдете или продадете xbox без воопшто да се мачите!


Огромна посетеност - за ваша информација, Пазар3 секојдневно го посетуваат над 70 000 посетители, а тоа уште од самиот старт значи дека вашите огласи за продажба на xbox конзолите за играње нема да поминат незабележано!


Напротив, тие ќе допрат до огромен број на посетители, а ова ќе имате прилика да го увидите и самите.


Најпопуларен сајт - Пазар3 е најголемиот онлајн, огласувачко-купопродажен сајт во Македонија, а тоа само по себе е гаранција за брза продажба, без разлика дали продавате xbox, или пак нешто друго - електроника, препарати за дом и семејство, возила, автомобили и тн!


Затоа, огласете се и дознајте зошто луѓето го одбираат Пазар3 како место за огласување!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации