Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Neptun mk - Огласи за продажба на секаков вид на електроника

"neptun mk", "pazar3" - често ги користите овие фрази за да ја погледнете понудата на електронски уреди како што се - десктоп компјутери, мобилни телефони, лаптопи, таблети, конзоли за играње - xbox, playstation, професионални апарати за сликање и се останато, а досега, не бевте задоволни со понудата на пазарот? Одлично!


На Пазар3, ќе можете да одберете разни видови на електроника за која предходно не сте знаеле дека постои на neptun mk или пак на останатите сајтови, а единственото нешто што ве одделува од овој успех е да пребарате, или пак да објавите оглас за продажба на електроника која ќе Ви донесе успех во рекордно време!

17 мај 19:14 Мобилни телефони  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Куманово

Tablet Prestigio Muze 3231 4G

7 000 МКД

29 авг. 15:19 Аудио опрема  ·  Друго  ·  Скопjе  ·  Карпош

JBL Charge 3

5 500 МКД

29 мај 11:52 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Asus  ·  ROG  ·  Скопjе  ·  Скопје

Novi gejmer laptopi DELL Promocija EKSTRA CENI

30 000 МКД

02 ноем. 10:38 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  HP  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Карпош

HP 250 G6

12 500 МКД

28 јун. 14:12 Играчки Конзоли и додатоци  ·  Скопjе  ·  Скопје

Xbox 360 E 500gb ITNO

14 500 МКД

12 јун. 13:55 Компјутери (Комплет)  ·  Лаптопи/Notebook  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOVI LAPTOPI CORE i5 CORE i7 SO GARANCIJA TOP CENA

15 000 МКД

Дали сте знаеле: "neptun mk", "pazar3 mk", се најчестите асоцијации за продажба на електроника во Македонија, а тоа значи дека на нашиот сајт без никаков проблем би можеле да пронајдете или продадете се што се подразбира под електронски уреди!Зошто Пазар3 е одлично место за продажба на електроника?


Фантастична понуда и побарувачка - побарувачката за мобилни телефони и додатоци за мобилни телефони, компјутери, аудио опрема, e навистина голема на нашиот сајт, а тоа значи дека тука нема да имате никакви потешкотии да пронајдете електроника која се нуди на neptun mk, па дури и многу повеќе од тоа, а сигурни сме дека истиот впечаток ќе го имате и Вие откако ќе се огласите!


Воедно, ова се одлични вести за продавачите кои што се заинтересирани за продажба на мобилнит телефони, продажба на компјутери, конзоли за играње и се останато во најкус можен рок!


Најпознат купопродажен сајт - имајќи го предвид фактот што Пазар3 важи за најголемото огласувачко и купопродажно место во Македонија, тоа значи дека откако ќе се огласите, нема никогаш да помине долго пред да имате успешна продажба на се што и да нудите.


Тоа е впрочем и една од главните причини поради кои луѓето го одбираат Пазар3 далеку повеќе од останатите веб сајтови како neptun mk, и сл на нив кои што се познати по својата понуда на електронски уреди.


Рекорден број на посетители - дали знаете дека секој ден, Пазар3 го посетуваат преку 70 000 посетители поради најразлични цели, а тоа вклучува и електронски уреди, што се одлични вести за продавачите но и за оние кои досега барале компјутери, мобилни телефони, фотоапарати на другите сајтови како neptun mk и сл на нив.Како правилно да пребарувате и објавувате огласи на Пазар3?


Кога станува збор за пребарувањето на огласи, се што треба да направите е да ја искористите можноста која што Ви ја нуди нашето специјализирано поле, а тоа е да внесете фрази кои асоцираат на она што го барате - "neptun mk", "mobilni telefoni", "lenovo laptop", и сл.


Откако ќе го сторите тоа, на вам ќе Ви бидат понудени огласи кои во целост ги исполнуваат вашите критериуми.


Доколку пак, сакате да објавите огласи за продажба на електроника, тогаш Ве охрабруваме да внимавате најпрвин на правилата за огласување на нашиот сајт, бидејќи сите огласи кои не се во склад со пропишаните правила, истите не би биле одобрени од нашите администратори.


Потоа, практикувајте вметнување на фотографии во вашите огласи, бидејќи тоа ќе Ви ги зголеми шансите за продажба, и на крај, обрнете внимание и на уредувањето на огласите, бидејќи огласите треба да бидат јасни, кратки и едноставни почнувајќи од насловот па се до neptun mk крајот на огласот.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации