Менување на екрани, декодирање и комплетен сервис за мобилни телефони

Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете професионален сервис на сите видови на мобилни телефони, по најдобри цени и најбрза услуга. Поправка на екран на телефон, менување на стакло на телефон, и други услуги и резервни делови за сите видови на мобилни телефони се достапни на Пазар3.


Сервис и декодирање на мобилни телефони


Дозволете Вашиот телефон да биде поправен од професионалци! На Пазар3 може да ангажирате професионален сервисер за телефони во Скопје, Струмица, Штип, Охрид, Прилеп, Делчево, Гевгелија и насекаде низ Македонија.


Декодирање, поправка, промена на стакла, инсталирање навигација, замена на делови, и секаков друг вид сервис на сите мобилни телефони: iPhone, HTC, Alcatel, Lenovo, Samsung, LG, Huawei, Sony Ericsson, ZTE и други. Најефикасна и најбрза поправка на Вашиот телефон!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации