Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Менување на екрани, декодирање и комплетен сервис за мобилни телефони

Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете професионален сервис на сите видови на мобилни телефони, по најдобри цени и најбрза услуга. Поправка на екран на телефон, менување на стакло на телефон, и други услуги и резервни делови за сите видови на мобилни телефони се достапни на Пазар3.


22 ноем. 05:41 Сервис за Мобилни телефони  ·  Куманово

Vasovnici

10 ЕУР

27 фев. 21:25 Сервис за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Letkum - SMD Lemna Stanica so duvalka na topol vozduh

5 500 МКД

02 ноем. 20:09 Сервис за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Otkluchuvanje Icloud

1 ЕУР

02 ноем. 18:52 Сервис за Мобилни телефони  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Otklucuvanje na iCloud

1 000 МКД

03 мај 21:33 Сервис за Мобилни телефони  ·  Неготино

Telefon lenovo

1 500 МКД

Сервис и декодирање на мобилни телефони


Дозволете Вашиот телефон да биде поправен од професионалци! На Пазар3 може да ангажирате професионален сервисер за телефони во Скопје, Струмица, Штип, Охрид, Прилеп, Делчево, Гевгелија и насекаде низ Македонија.


Декодирање, поправка, промена на стакла, инсталирање навигација, замена на делови, и секаков друг вид сервис на сите мобилни телефони: iPhone, HTC, Alcatel, Lenovo, Samsung, LG, Huawei, Sony Ericsson, ZTE и други. Најефикасна и најбрза поправка на Вашиот телефон!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации