Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Izdavanje na | Работа и бизнис | Деловен простор

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Деловен простор,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Izdavanje na | Деловен простор | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 13:15
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Деловен простор во Ново Маало

350 ЕУР / месечно

11 апр. 21:33
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Чаир

Jipet lokal me qira ne Cair, Shkup


Вчера 13:15 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Деловен простор во Ново Маало

350 ЕУР / месечно

Вчера 11:22 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Moderen deloven prostor vo trgovskiot do opstina Gjorce/KMal

300 ЕУР / месечно

11 апр. 21:33
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Чаир

Jipet lokal me qira ne Cair, Shkup

10 апр. 11:02 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Изнајмување на деловен простор

3 000 ЕУР / месечно

10 апр. 09:38 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov deloven prostor

08 апр. 14:59 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava deloven prostor vo Centar 290m2

10 ЕУР / месечно

05 апр. 11:35 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Moderen deloven prostor vo trgovskiot do opstina Gjorce/KMal

300 ЕУР / месечно

04 апр. 17:54 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Се деловен простор во градски ѕид

400 ЕУР / месечно

04 апр. 04:16
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

СЕ ИЗДАВА

02 апр. 13:13 Канцеларија  ·  Охрид

Se izdava deloven prostor

200 ЕУР / месечно

02 апр. 10:19 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Деловен и магацински простор

1 МКД / месечно

01 апр. 14:20
Линк
Канцеларија  ·  Гостивар

Lokal Gostivar

01 апр. 11:41 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se iznajmuva deloven prostor Debar Maalo - Office space Cent

400 ЕУР / месечно

31 мар. 14:20 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Moderen deloven prostor vo trgovskiot do opstina Gjirce/KMal

300 ЕУР / месечно

30 мар. 15:24
Линк
Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava deloven prostor 160m² vo Aerodrom

650 ЕУР / месечно

28 мар. 12:44 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Deloven prostor Park residence

1 000 ЕУР / месечно

21 мар. 11:04 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva deloven prostor vo Karpos 1

1 ЕУР / месечно

13 мар. 15:56 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava nov deloven prostor na plostad Sloboda

8 ЕУР / месечно

13 мар. 15:21 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Zaednicko koristenje na kancelarija vo Aerodrom

150 ЕУР / месечно

09 мар. 12:30 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Moderen deloven prostor vo trgovskiot do opstina Gjirce/Kmal

300 ЕУР / месечно

07 мар. 00:06 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Se izdava deloven prostor 92m2

350 ЕУР / месечно

06 мар. 09:03 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Се изнајмува луксузен деловен простор во строг центар

1 150 ЕУР / месечно

04 мар. 19:51 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Скопје

izdavam deloven prostor

200 МКД / месечно

02 мар. 15:14 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Издавам деловен простор

1 МКД / месечно

24 фев. 10:45 Канцеларија  ·  Охрид

Se iznajmuva kancelarija vo centar na Ohrid

200 ЕУР / месечно

23 фев. 10:03 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se izdava deloven prostor vo Aerodrom

360 ЕУР /

21 фев. 18:14 Канцеларија  ·  Кавадарци

Канцелариски Простор

1 МКД / месечно

19 фев. 15:13 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

Dukjan + Deloven Prostor vo Debar Maalo

18 фев. 19:09 Канцеларија  ·  Скопjе  ·  Центар

СЕ ИЗДАВА

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Деловен простор на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Izdavanje na | Деловен простор | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации