Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Сметководствени, Финансиски и Правни услуги на Пазар3.мк

Потребни Ви се одредени Сметководствени, Финансиски и Правни услуги? Се наоѓате на вистинското место! Во оваа категорија на сајтот се огласуваат најразлични услуги од областа на Сметководството, Финансиите и Правото. Разгледајте ги сите огласи и ангажирајте сметководител, специјалист за финансии и правник.

Огласи за Сметководствени, Финансиски и Правни услуги на Пазар3.мк


Во оваа категорија на Пазар3.мк се нудат широк спектар на услуги од областа на сметководството, финансиите и правото.Финансиски и книговодствени услуги


Финансиски и сметководствени услуги за мали, средни и големи препријатија. Основни сметководствени услуги, пресметки на плати, услуги кон УЈП, банки и централен регистар, даночни совети и пресметки, извештаи за тековно работење, регистрација на фирма, финансиски совети, и многу други сметководствени и финансиски услуги ќе најдете на Пазар3.мк!Правни услуги


Најдете соодветна правна експертиза за Вашите потреби на Пазар3.мк!


Голема палета на правни услуги се нудат од повеќе поединци, правници и бироа за правни услуги. Дел од нивната понуда на услуги се:


- основање на фирма


- договори за купопродажба


- имотно правни работи


- пријава и одјава на вработени


- ликвидација на фирма


и многу други правни услуги!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации