Македонски | Shqip | English |

Козметичко фризерски услуги - Пазар3 огласи

Разгледајте ги Пазар3 огласите и погледнете ја понудата на различни козметичко-фризерски услуги. Доколку пак Вие нудите некаква козметичко фризерска услуга регистрирајте оглас веднаш! 


Козметички услуги - Пазар3 огласи

Потребна Ви е некаква козметичка услуга? Разгледајте ги сите огласи или користете ги филтерите за пребарување за да најдете некоја одредена козметичка услуга во Вашиот град и место на живеење.

 

Тука се огласуваат најразлични козметички услуги во Скопје, Штип, Битола, Велес и други места низ земјава. 

 

Дел од козметичките услуги кои што се нудат на Пазар3.мк се:

 

- Масажа

- Отстранување тетоважи

- Филери и третмани за подмладување

- Депилација

- Гелни нокти

- Ботокс на трепки

- Обука за нокти 

- Други козметички третмани и услуги

 

Фризерски услуги - Пазар3 огласи

Неколку фризерски студиа своите услуги ги нудат на Пазар3.мк. Меѓу таквите услуги спаѓаат:

 

- Стрижење

- Фризури за секакви пригоди и свечености

- Плетенки

- Кератински третман на коса и многу друго!

 

Кон почеток