Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Козметичко фризерски услуги - Пазар3 огласи

Разгледајте ги Пазар3 огласите и погледнете ја понудата на различни козметичко-фризерски услуги. Доколку пак Вие нудите некаква козметичко фризерска услуга регистрирајте оглас веднаш!

17 септ. 11:32 Козметичка нега и Нега на косата  ·  Скопjе  ·  Центар

Hauba Za Kosa

2 500 МКД Намалена цена

25 фев. 01:52 Козметичка нега и Нега на косата  ·  Скопjе  ·  Центар

Aptekarski losion protiv akni i bubuljici

1 500 МКД

25 фев. 01:33 Козметичка нега и Нега на косата  ·  Скопjе  ·  Центар

Лосион против акни

1 500 МКД

30 дек. 14:42 Козметичка нега и Нега на косата  ·  Скопjе  ·  Карпош

Frizerska stolica

6 000 МКД

10 јун. 12:48 Козметичка нега и Нега на косата  ·  Скопjе  ·  Скопје

Sitni pletenki

30 МКД

05 апр. 18:57 Козметичка нега и Нега на косата  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Nails Gallery

600 МКД

29 ноем. 15:16 Козметичка нега и Нега на косата  ·  Скопjе  ·  Центар

Se bara kozmeticarka

10 ноем. 20:42 Претпријатие Козметичка нега и Нега на косата  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Masaza frose

1 000 МКД

19 јул. 19:46 Козметичка нега и Нега на косата  ·  Скопjе  ·  Центар

Prodavam oprema za nokti

13 мар. 08:24 Козметичка нега и Нега на косата  ·  Кочани

Krema za izgoretini i rani

13 мар. 08:24 Козметичка нега и Нега на косата  ·  Кочани

Za okruglo opaganje

Козметички услуги - Пазар3 огласи


Потребна Ви е некаква козметичка услуга? Разгледајте ги сите огласи или користете ги филтерите за пребарување за да најдете некоја одредена козметичка услуга во Вашиот град и место на живеење.


Тука се огласуваат најразлични козметички услуги во Скопје, Штип, Битола, Велес и други места низ земјава.Дел од козметичките услуги кои што се нудат на Пазар3.мк се:


- Масажа


- Отстранување тетоважи


- Филери и третмани за подмладување


- Депилација


- Гелни нокти


- Ботокс на трепки


- Обука за нокти


- Други козметички третмани и услугиФризерски услуги - Пазар3 огласи


Неколку фризерски студиа своите услуги ги нудат на Пазар3.мк. Меѓу таквите услуги спаѓаат:


- Стрижење


- Фризури за секакви пригоди и свечености


- Плетенки


- Кератински третман на коса и многу друго!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации