Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Земјоделство и уредување на дворови - Пазар3 огласи


Се што Ви е потребно за убаво уреден двор ќе најдете во оваа категорија на Пазар3.мк! Тука своите услуги ги огласуваат професионалните фирми за хортикултурно уредување. Исто така се продаваат и најразлични додатоци и опрема за совршено уреден двор!

Земјоделство и уредување на дворови - Пазар3 огласи


Посакувате да имате совршено уреден двор во кој ќе можете целосно да уживате? Дозволете професионалци да се погрижат за тоа!На Пазар3 може да најдете фирми кои професионално се занимаваат со уредување на дворови и продажба на садници, цвеќиња, украсни елемнти за двор и слично. Такви се Garden stones (обработка на природен и декоративен камен), Laplast - m (производство и монтажа на тенди, чадори, перголи и подвижни стакла), Rasadnik Idea Garden (изработка на фонтани), градинарски центар ФОЈА (широк асортиман на производи и услуги од областа на хортикултурата), Skipi DOOEL Bitola (производство и вградување на природна бушен трева за дворни поповршини, паркови и други јавни површини), Гарден Центар & Расадник - Розенталис (производство и продажба на зимзелени садници) и многу други.Набавете прскалки или поставете систем капка по капка за наводнување на Вашите дворови. Огласи за изработка на фонтани, летниковци, одржување на жива ограда и зимзелени дрва, редење бекатонки, и многу други услуги за создавање на двор во кој ќе уживате максимално може да најдете на Пазар3.мк!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации