Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Кучиња - продажба на различни раси на кучиња

Огласи за продажба на сите видови на расни кучиња на Пазар3.мк! Мали или со висок раст, кучиња чувари, ловџиски кучиња, овчарски кучиња, и многу други раси на кучиња ќе најдете низ огласите во оваа категорија на сајтот. Разгледајте ги тековните огласите или пак регистрирајте нов оглас доколку продавате куче веднаш!

15 апр. 19:01
Линк
Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Francuska pudlica “toy”

600 ЕУР


Вчера 21:14 Кучиња  ·  Штип

Се продава!!!

300 ЕУР

Вчера 10:43 Кучиња  ·  Кавадарци

Cane Corso ( Kane Korso ) na prodazba

15 апр. 21:45 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

Кученце Самојад

1 МКД

15 апр. 19:01
Линк
Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Francuska pudlica “toy”

600 ЕУР

14 апр. 19:35 Кучиња  ·  Струга

Француски Булдог

1 ЕУР

13 апр. 16:20 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава кревет за куче

1 000 МКД

12 апр. 19:35 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam kutrinja Boston terier

600 ЕУР

11 апр. 18:48 Кучиња  ·  Струга

Француски булдог

11 апр. 10:12 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Golden poppy

250 ЕУР

09 апр. 11:04 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Zensko kutre mix od jek rasel i lovdziskokuce poenter

1 МКД

08 апр. 12:13 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Zensko kuce mix od Jek rasel i lovdzisko kuce poenter

1 МКД

07 апр. 12:18 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Продавам пинчери

05 апр. 22:00 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Аеродром

FRANCUSKI BULDOG MERLE PIED

1 ЕУР

03 апр. 21:07 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

ТРАНСПОРТЕР ЗА КУЧИЊА

4 000 МКД Намалена цена

02 апр. 16:27 Кучиња  ·  Кавадарци

Pomeranian

550 ЕУР

02 апр. 15:23 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Pomeranian

01 апр. 14:16 Кучиња  ·  Куманово

Cane Corso se prodava

300 ЕУР

29 мар. 20:21 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava

29 мар. 19:35 Кучиња  ·  Битола

Продавам кученце Бишон старо два месеци

200 ЕУР

27 мар. 23:48 Кучиња  ·  Кочани

MALTEZERCE

230 ЕУР

26 мар. 01:33 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bichon Frise

400 ЕУР

25 мар. 20:46 Кучиња  ·  Куманово

Sharplaninci

800 ЕУР

25 мар. 00:05 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodavaat kutrinja MALTEZER - 200 evra

200 ЕУР

23 мар. 16:51 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Скопје

Померанци

400 ЕУР

22 мар. 21:08 Кучиња  ·  Прилеп

Americka Akita izlozbeni primeroci

18 мар. 21:05 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Pudlica Apricot So Pedigre

600 ЕУР

17 мар. 19:53 Кучиња  ·  Крива Паланка

Jack Russel

15 мар. 14:53 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Скопје

Toy Poodle sampionski krvi

1 234 ЕУР

14 мар. 19:43 Кучиња  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

Bichon frise

300 ЕУР

12 мар. 12:30 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kutre francuski buldog

1 000 ЕУР

11 мар. 12:17 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Американска акита

480 ЕУР

11 мар. 09:05 Кучиња  ·  Берово

Јоркширски териер Yorki

1 МКД

10 мар. 20:32 Кучиња  ·  Струга

Se podaruva malo kucence od 2 meseci

10 мар. 17:33 Кучиња  ·  Штип

Angliski Bulldog Mazjak spremen za parenje

1 111 ЕУР

10 мар. 10:47 Кучиња  ·  Радовиш

Germanski ovcar zenka

09 мар. 20:33 Кучиња  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Транспортер за Куче

09 мар. 16:26 Кучиња  ·  Радовиш

Masko kutre

07 мар. 00:05 Кучиња  ·  Крива Паланка

Mali maski kucenca

07 мар. 00:03 Кучиња  ·  Кичево

Златен ретривер

6 000 МКД

Огласи за продажба на кучиња


Една од "најбогатите" категории на Пазар3.мк е категоријата "Кучиња". Тука ќе сретнете огласи за продажба на сите видови и раси на кучиња. Кучиња чувари, ловџиски кучиња, овчарски кучиња, кучиња со низок раст или висок раст, кучиња погодни за одгледување дома или во надворешни услови. Вообичаено кучињата бараат посебна нега и не сите раси на кучиња се погодни за чување во стан, каде што постојано ќе се митарат. На Пазар3.мк ќе најдете куче кое целосно одговара на Вашите потреби и услови.



Се продаваат кучиња од следниве раси: Германски шпиц, Малтезери, Померанец, Акита, Лабрадор, Ротвајлер, Питбул, Германски булдози, Бишон фризе, Златен ретривер, Германски овчари, Кане Корсо, Хаски, Шарпланинец, Бигл, Пекинезери, Маламут, Јоркширски териер и многу други.



Секое куче, без разлика на расата, претставува радост за секој сопственик, а често велат и дека сите домашни миленичиња делуваат позитивно на расположението на луѓето. Поради тоа, разгледајте ги сите огласи и згрижете куче согласно Вашите желби и услови за одгледување.




Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации