Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Онлајн продажба на стари и нови книги, учебници и списанија

Во оваа категорија се врши продажба на стручна литература, речници, уникатни енцикопедии и книги од многу различни автори и жанрови.

04 апр. 21:52 Книги/Учебници и Списанија  ·  Скопjе  ·  Илинден

Knigi za Pravosuden ispit

50 ЕУР

27 мар. 16:44 Книги/Учебници и Списанија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Knigi

12 мар. 19:48 Книги/Учебници и Списанија  ·  Битола

Se prodavaat knigi

1 МКД

02 мар. 12:23 Книги/Учебници и Списанија  ·  Скопjе  ·  Скопје

Техничка Енциклопедија

4 500 МКД

29 фев. 15:15 Книги/Учебници и Списанија  ·  Скопjе  ·  Центар

Knigi

21 дек. 17:58 Книги/Учебници и Списанија  ·  Скопjе  ·  Центар

Rechnici, anatomski atlas

2 800 МКД

19 ноем. 05:09 Книги/Учебници и Списанија  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam Knigi

19 окт. 23:14 Книги/Учебници и Списанија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Книги

1 500 МКД

15 окт. 02:37 Книги/Учебници и Списанија  ·  Берово

Prodavam knigi

100 МКД

14 окт. 10:28 Книги/Учебници и Списанија  ·  Скопjе  ·  Карпош

Otkupuvam knigi

1 000 МКД

25 авг. 19:41 Книги/Учебници и Списанија  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Knigi

100 МКД

08 авг. 21:12 Книги/Учебници и Списанија  ·  Скопjе  ·  Центар

PRODAZBA NA KNIGI

250 МКД

08 авг. 21:06 Книги/Учебници и Списанија  ·  Скопjе  ·  Центар

PRODAZBA NA KNIGI

250 МКД

29 апр. 10:30 Книги/Учебници и Списанија  ·  Скопjе  ·  Центар

Tarot karti

860 МКД

03 апр. 19:51 Книги/Учебници и Списанија  ·  Прилеп

Knigi

7 000 МКД

13 фев. 18:21 Книги/Учебници и Списанија  ·  Струмица

Game of Thrones knigi

6 500 МКД

Кога последен пат сте прочитале некоја книга?Продажба на книги и други публикации


Пазар3 служи како агрегатор за продажба на сите видови на публикации како списанија, речници, енциклопедии, стрипови, стручна литература и книги од различни жанрови, автори, издавачи и изданија. Разлгедајти ги огласите присутни во оваа категорија и одберете си книга по Ваш вкус.


Придобивките од читањето на книги се навистина многубројни, а книгата всушност и претставува наш добар пријател во слободното време!


Без разлика дали сте љубители на стари книги и енциклопедии, Ве интересираат стрипови, сакате да научите нешто ново од широкиот асортиман на стручна литература, или сакате да се опуштите читајќи некој роман, во категоријата "Книги, Учебници и Списанија" на Пазар3.мк ќе најдете сѐ!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации