Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на облека и обувки за секоја намена!

Женски , 1577
Машки , 1217

Во оваа категорија, Вие ќе можете да направите продажба на облека и обувки, zara mk или пак да ги следите огласите во кои постојано се нуди машка облека, женска облека, капути, облека за трудници, машки јакни/женски јакни, работна облека, но и патики, чевли, штикли, чизми и се останато кои можат да бидат нови, или пак користени во зависност од тоа што го барате!


Доколку имате физичка/онлајн продавница за облека, или пак сакате да направите продажба на облека и обувки како поединец на брз и ефикасен начин, тогаш се што треба да направите е да објавите оглас, а другото препуштете ни го на нас!

12 фев. 22:14
Линк
Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Patiki Air jordan 6

1 МКД

19 фев. 19:31
Линк
Женски  ·  Битола

Se prodava vencanica

700 ЕУР


Вчера 17:26 Машки  ·  Виница

Nike Air Force

7 000 МКД

21 фев. 22:02 Машки  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nike Air max

3 500 МКД Намалена цена

21 фев. 17:38 Машки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Патики air max 97

150 ЕУР

21 фев. 09:51 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

" FoRce " sportska oprema

50 МКД

19 фев. 19:31 Женски  ·  Битола

Se prodava vencanica

700 ЕУР

19 фев. 19:21 Машки  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam farmerki levi's 501 original 3200 den

3 200 МКД

19 фев. 16:05 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam maska za lice

600 МКД

18 фев. 13:43 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам Vans & Nike

17 фев. 14:31 Женски  ·  Струга

Fustan i Nusërisë: Elegancë në Detaj

1 000 ЕУР

17 фев. 08:41 Машки  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Се продаваат патики Addidas.

3 500 МКД

15 фев. 13:24 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

Патики PUMA

100 ЕУР Намалена цена

14 фев. 11:10 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Novi Dr. Martens cizmi

13 фев. 00:38 Женски  ·  Скопjе  ·  Скопје

Tašna

1 200 МКД

12 фев. 22:14 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

Patiki Air jordan 6

1 МКД

07 фев. 20:16 Женски  ·  Скопjе  ·  Бутел

Rolki

500 МКД

07 фев. 18:30 Машки  ·  Виница

Nike Air Force '07

6 000 МКД

05 фев. 17:29 Унисекс  ·  Штип

Zenski cevli

200 МКД Намалена цена

04 фев. 16:23 Женски  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

sveceni fustani

04 фев. 01:57 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Moncler jakna zenski model s golemina

900 ЕУР

03 фев. 10:02 Унисекс  ·  Тетово

"HOPE" DUKSER UNISEX REGULAR MODEL

1 499 МКД

01 фев. 14:35 Женски  ·  Скопjе  ·  Центар

BURBERRY Orginal svilen fustan NOV

500 ЕУР

01 фев. 08:59 Машки  ·  Скопjе  ·  Бутел

Patiki Nike

1 000 МКД

31 јан. 00:33 Женски  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Џемпер

1 100 МКД

29 јан. 16:12 Женски  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava zhenska Polo jakna

6 000 МКД

29 јан. 14:34 Унисекс  ·  Неготино

Maskı ı zenski trenerki na golemo i malo

29 јан. 12:01 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Јакна

4 000 МКД

28 јан. 18:16 Машки  ·  Скопjе  ·  Скопје

AIR FORCE '07 TRIPLE WHITE

19 дек. 09:49 Женски  ·  Охрид

Zimski kaput

1 000 МКД

26 јан. 13:15 Женски  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Чевли

1 500 МКД

23 јан. 14:59 Машки  ·  Штип

Rabotnicki konduri htz

800 МКД

22 јан. 13:50 Машки  ·  Валандово

Облека машка и женска на големо

1 800 ЕУР

22 јан. 12:06 Машки  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Кожни јакни

50 ЕУР

21 јан. 18:39 Женски  ·  Битола

Zenski cizmi

20 јан. 14:59 Машки  ·  Куманово

kozna moto bajker jakna orginal !!

150 ЕУР

19 јан. 16:11 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Плисирана сукња

400 МКД

19 јан. 11:50 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVA BRENDIRANA ZENSKA GARDEROBA

19 јан. 11:43 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

NOVA BRENDIRANA ZENSKA OBLEKA

19 јан. 11:37 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Pantaloni za skijanje/bordanje NOVI

19 јан. 11:34 Машки  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nova brendirana garderoba

19 јан. 10:56 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

COLMAR--Original Amerikanski brend-NOVA

100 ЕУР

18 јан. 15:36 Машки  ·  Скопjе  ·  Чаир

Nike patiki za trcanje

1 200 МКД

18 јан. 15:35 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Центар

HUGO DUKSER

4 000 МКД

18 јан. 05:03 Машки  ·  Скопjе  ·  Чаир

Nike patiki

1 300 МКД

17 јан. 08:58 Унисекс  ·  Скопjе  ·  Карпош

McKINELY -original nova ice - ski park

4 000 МКД

16 јан. 10:34 Женски  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nike FlyMetcon 8 FlyEasy

100 ЕУР

16 јан. 10:01 Женски  ·  Тетово

dve bundi

Како до брза продажба на облека и обувки?


Процесот на продажба на облека и обувки може да биде и доста комплициран, доколку ги немате потребните информации кои ќе Ви го обезбедат тоа, па затоа, Пазар3 Ви подготви неколку совети со цел да не се мачите беспотребно!


Пренесете ја вашата потреба во вид на порака - регистрирајте оглас, и со тоа завршете половина од целокупната работа која во спротивно би требало да ја направите, бидејќи Пазар3 Ви го нуди ова задоволство со само еден клик!


Но, обрнете внимание на начинот на кој што ги уредувате огласите, како и на правилата за огласување, бидејќи тие се клучот за да имате успешна продажба на облека и обувки.


Цена - поставете ја вашата цела, во зависност дали станува збор за брендирана облека, користена облека, или пак нова облека доколку сте физичка или онлајн продавница за облека.


Имајте на ум дека цената би можела да варира поради типот на самата продажба на облека и обувки која што ја нудите - спортска облека, облека за трудници, капути, кожни јакни, патики, чизми, а најмногу во зависност од самиот бренд - Timberland, Diesel, Nike, Adidas, Puma, Converse и тн.


Фотографирајте - за да огласите Ви овозможат навремена и брза продажба на облека и обувки, повеќе од потребно е да ставите и слика која што ќе им понуди на потенцијалните купувачи претстава околу тоа како изгледа она што го нудите.


Според нашите проценки, огласите кои содржат слика многу повеќе ја реализираат целта на огласувачот отколку оние кои не содржат, па затоа, имајте ги овие работи предвид особено доколку сакате да направите продажба на облека и обувки.Причини поради кои треба да го одберете Пазар3 за продажба на zara mk обувки и чевли


Фантастична понуда и побарувачка - оние кои што ги следат огласите ќе можат да забележат дека бројот на огласи во кои се нуди продажба на обувки и чевли е навистина гоолема, додека пак, бројот на заинтересирани клиенти се повеќе расте, а тоа пак е одлично за продавачите!


Тука, двете страни ќе можат да си ги понудат своите услови за продажбата на спортска облека, работна облека, капути, машки јакни, женски јакни, брендирана облека, и се останато на наједноставен начин!


Рекордна посетеност - бидете сигурни дека нема никогаш да помине долго пред да направите продажба на облека и обувки на нашиот сајт, а најголемата причина за ова е рекордната посетеност од над 70 000 посетители кои не посетуваат на дневна основа!


Тоа значи дека откако ќе објавите огласи за продажба на облека и обувки, Вие ќе бидете контактирани од заинтересирани клиенти кои би сакале да купат кожни јакни, машка облека, женска облека, работна облека, спортска облека, облека за трудници, капути, патики, чизми и се останато, во најкус можен рок!


Популарен сајт - Пазар3 е место во кое вашата онлајн продавница за облека може да објави оглас за продажба на облека, но и место во кое продавачите можат да објават огласи за продажба на што и да сакаат без никаков проблем - живеалишта, спортска опрема, електроника, возила, инвентар за дом и семејство и се останато со само еден клик!


За волја на вистината, луѓето обожуваат да се огласуваат на Пазар3 најмногу поради фактот што ние важиме за најголемото купопродажно но и огласувачко место во Македонија!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации