Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Спорт и рекреација | Охрид

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Охрид , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Охрид или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


13 јул. 19:28 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Охрид

Lagotto Romagnolo kucenca

1 ЕУР

10 јул. 17:26 Туризам и Настани  ·  Охрид

Camec Maestral 18S

08 јул. 16:28 Туризам и Настани  ·  Охрид

Apartmani vo Pestani!

27 јун. 10:44 Туризам и Настани  ·  Охрид

Se prodava KAMP

3 500 ЕУР

27 јун. 09:53 Туризам и Настани  ·  Охрид

Kamp vo Ohrid

25 јун. 12:50 Спортска опрема и Природни активности  ·  Велосипеди  ·  Друга марка  ·  Drug model  ·  Охрид

Elektricen velosiped

60 000 МКД

31 мај 20:55 Туризам и Настани  ·  Охрид

Se bara rabota vo Ohrid

30 мај 15:34 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Охрид

Svecen fustan

9 000 МКД

16 мај 05:16 Домашни Миленичиња  ·  Птици  ·  Охрид

Gulabi

300 МКД

10 апр. 00:27 Часовници и Асесери  ·  Женски  ·  Охрид

Bizuterija 4 za 200 den

200 МКД

09 апр. 05:18 Спортска опрема и Природни активности  ·  Велосипеди  ·  Connect  ·  Drug model  ·  Охрид

Prodavam tocak

4 500 МКД

08 апр. 15:32 Спортска опрема и Природни активности  ·  Велосипеди  ·  Connect  ·  Drug model  ·  Охрид

Prodavam tocak 4500

4 500 МКД

26 фев. 22:30 Домашни Миленичиња  ·  Птици  ·  Охрид

Jajca od Japonska prepelica

150 МКД

26 фев. 17:29 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Охрид

Jakna od prirodno krzno

10 000 МКД

26 фев. 02:47 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Охрид

Lagotto Romagnolo

1 ЕУР

19 дек. 09:49 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Охрид

Zimski kaput

1 000 МКД

16 јан. 10:00 Часовници и Асесери  ·  Машки  ·  Охрид

Maski casovnik Pulse Solar

179 ЕУР

12 дек. 17:37 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Охрид

Dr MARTENS

10 000 МКД

07 дек. 09:42 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Охрид

Патики 38 бр

3 500 МКД

06 дек. 08:47 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Охрид

Se prodava kaput so prirodno krzno

6 000 МКД

27 ноем. 01:21 Облека/Обувки  ·  Женски  ·  Охрид

НОВИ ЧИЗМИ

1 000 МКД

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj), Kupuvanje na (Kupi) | Охрид не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации