Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за превоз на патници, издавање на апартмани и вили, карти за настани и друго

Пронајдете го најдоброто место во Македонија и странство каде ќе го поминете вашиот одмор. Пронајдете апартмани, приватни соби, вили, хотели, супер понуди од агенции, како и такси превоз кон сите познати дестинации во и надвор од Македонија.

19 септ. 14:01 Туризам и Настани , Битола

Dekorativni detali za svadbi

15 септ. 16:07 Туризам и Настани , Скопjе , Карпош

Продавам нов куфер

1 400 МКД

07 септ. 15:07 Туризам и Настани , Скопjе , Карпош

Ekstra kuferi

3 000 МКД

02 авг. 22:28 Туризам и Настани , Охрид

Prodavam pedalinka

1 МКД

26 јул. 20:56 Туризам и Настани , Охрид

Dvokrevetna soba

35 ЕУР

25 јул. 19:52 Туризам и Настани , Охрид

Kamp gradiste prikolka Gradiste

1 МКД

10 јул. 20:10 Туризам и Настани , Скопjе , Скопје

Avionski bilet Skopje - Frankfurt 08.08.2023

100 ЕУР

09 јул. 15:31 Туризам и Настани , Охрид

Издавам кат од куќа во Охрид

2 000 МКД

29 јун. 10:07 Туризам и Настани , Скопjе , Аеродром

Rent A Car Tedı

20 ЕУР

29 јун. 01:55 Туризам и Настани , Скопjе , Петровец

TEDI TAXI SERVICE

20 ЕУР

15 јун. 11:37 Туризам и Настани , Скопjе , Сопиште

Se izdavaat konopoi

15 јун. 11:30 Туризам и Настани , Скопjе , Сопиште

Se izdavaat konopoi

13 јун. 13:32 Туризам и Настани , Скопjе , Центар

Aranzman za odmor vo Grcija

150 ЕУР

17 мај 10:37 Туризам и Настани , Битола

Ognomet

50 ЕУР

20 апр. 13:53 Туризам и Настани , Битола

MAN R08

08 дек. 09:37 Туризам и Настани , Скопjе , Скопје

Ketering uslugi

Превоз на патници


Превоз на патници со комбе или организиран такси превоз со автомобил насекаде низ Македонија или во странство.


Доколку нудите такси превоз или Ви е потребен превоз, регистрирајте оглас или погледнете ги огласите за такси превоз на следниве дестинации: превоз до Грција, превоз Банско, превоз Скопје Софија, превоз на патници Швајцарија, превоз внатре низ државава и тоа: такси превоз до аеродром, превоз Скопје-Маврово, Попова Шапка, Охрид итн.Издавање на апартмани


Изберете од широката понуда на сместување по супер цени низ цела Македонија и странство, и резервирајте директно кај сопственикот или давателот на туристичката услуга.


На Пазар3.мк се огласуваат понуди за изнајмување на апартмани, соби или студија за краток престој, летен и зимски одмор во Македонија и странство, но исто така туристичките агенции постојано огласуваат и понуди за кратки патувања или одмори насекаде низ светот.


Македонија:


Се издаваат апартмани во Охрид, Струга, Преспа, Дојран, Маврово, и други познати туристички дестинации низ земјава.


Странство:


Понуда на патувања за Нова Година, 8ми Март, зимски и летни одмори и др. Наем на студија и апартмани во Грција, Албанија, Црна Гора, Хрватска и др.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации