Македонски | Shqip | English |

Берово | Возила | Автомобили | Alfa Romeo | Alfa 159 | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


Денес 08:48 Претпријатие Автомобили , Битола

ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120 KS UNIKAT NOVA

4 690 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 05:08 Автомобили , Кичево

ALFA ROMEO 159 SW 1.9JTDM 16V

4 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 22:05 Автомобили , Скопjе , Аеродром

Alfa Romeo 159 2.4 JTDM

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 23:47 Автомобили , Скопjе , Скопје

Alfa Romeo 159 jtd 150 ks

5 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
18 окт. 14:20 Автомобили , Кавадарци

Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 110kw

5 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 09:21 Претпријатие Автомобили , Велес

ALFA ROMEO 159 1.9 JTDm - 07 ODLICEN AVTO ALEX

4 280 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
16 окт. 17:56 Автомобили , Гостивар

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm

3 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток