Македонски | Shqip | English |

Куманово | Возила | Автомобили | Fiat | Seicento | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


10 дек. 20:50 Автомобили , Скопjе , Ѓорче Петров

Fiat Seicento so atestiran plin -00

600 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
13 мај 19:59 Автомобили , Тетово , Боговиње

Fiat Seicento Young

650 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
19 окт. 18:53 Автомобили , Свети Николе

Fiat Seicento

950 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
30 апр. 16:44 Автомобили , Скопjе , Бутел

FIAT SEICENTO REG PLIN KLIMA EVTINO-98

990 ЕУР

Година: 1998
Километража: 150 000 - 159 999
23 авг. 10:44 Автомобили , Неготино

Fiat Seicento

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 110 000 - 119 999
04 авг. 10:30 Автомобили , Крива Паланка

FIAT SEICENTO 0.9BENIZN SERVISIRANO

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
17 мар. 23:56 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Seicento -98

1 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 110 000 - 119 999
06 мар. 17:19 Автомобили , Скопjе , Карпош

Fiat Seicento Sporting so Plin atest

1 150 ЕУР

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
17 септ. 10:23 Автомобили , Скопjе , Бутел

Fiat Seicento 900

1 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток