Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Lancia | Lybra

12 септ. 15:51 ,

Lancia Lybra

2 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
06 јан. 21:26 ,

Lancia lybra

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
10 јун. 20:17 , ,

LANCIA LYBRA 1.9 JTD

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
31 јан. 18:31 , ,

LANCIA LYBRA 1.9 JTD

Година: 2000
Километража: 170 000 - 179 999
17 ноем. 19:41 ,

Lancia Lybra ili menuva

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
05 ноем. 19:23 , ,

Lancia Lybra

2 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 окт. 20:26 ,

Lancia Lybra Havarisana

1 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
01 јул. 17:55 , ,

Lancia Lybra

1 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
27 мај 01:19 ,

Lancia Lybra 2.4jtd na delovi ili cela

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
08 мар. 19:42 , ,

Lancia Lybra

2 700 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
12 јан. 19:58 ,

Lancia Lybra 1.9 JTD

2 150 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
03 јан. 22:02 , ,

Lancia Lybra 2.4 JTD

2 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
25 дек. 12:17 ,

Lancia Lybra -01 vikend cena koja trae do 31 12

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 ноем. 19:44 ,

Lancia Lybra -02

999 ЕУР Намалена цена

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
12 септ. 13:33 ,

Lancia Lybra 2.4 Jet cipuvana za pomala potros -01

2 950 ЕУР

Година: 2001
Километража: 190 000 - 199 999
03 јун. 21:34 ,

LANCIA LYBRA Kombi 1.9 JTD

1 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
11 апр. 19:35 , ,

Lancia Lybra 2.4 Tdi ekstra full oprema -01

2 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
10 апр. 19:48 , ,

Lancia Lybra 1.9 jtd -03

4 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 21:43 , ,

Lancia Lybra -00

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
14 мар. 16:41 , ,

Lancia Lybra 1.9 jtd -03

4 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
01 мар. 14:01 , ,

Lancia Lybra -02

3 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
25 дек. 08:07 , ,

Lancia Lybra 1.9 JTD -04 Extra

3 499 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
16 окт. 20:13 ,

Lancia Lybra -02

Година: 2002
Километража: 100 000 - 109 999
03 септ. 09:48 ,

Lancia Lybra 1.8 -01

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
14 јул. 22:28 ,

Lancia Lybra 1.9 jtd -03

1 400 ЕУР

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
07 мај 13:11 , ,

Lancia Lybra 1.8 -99 mozna zamena

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
Кон почеток