Македонски | Shqip | English |

Боговиње | Возила | Автомобили | Nissan | X-Trail

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


03 септ. 17:01 Претпријатие ,

NISSAN X-TRAIL 2.2 TDI 4x4 reg -02 AVTOCENTAR

4 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
06 ноем. 15:46 ,

Nissan X-TRAIL

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
14 авг. 16:45 ,

Nissan X-Trail moze i zamena

4 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 300 000 - 349 999
01 јул. 14:11 ,

Nissan X-Trail -04

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток