Македонски | Shqip | English |

Огласи во Македонија – Купување и продажба на станови, автомобили, телефони и друго | Возила | Автомобили | Volvo | S70

22 окт. 10:37 ,

Volvo S70

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
31 окт. 10:53 ,

Volvo S70 Dizel

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
04 мај 16:12 , ,

VOLVO S70

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 190 000 - 199 999
04 мар. 13:48 ,

Volvo S70 dizel 2.5 tdi 5 cilindri klima -98

1 900 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток