Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Берово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор mavrovo,по категорија Куќи/Вили,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: mavrovo | Сите | Куќи/Вили | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
 • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
 • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Погледнете ги нашите најнови огласи


20 мај 19:29 Куќи/Вили  ·  Берово

Vila na Ablanica

Број на соби: 4
02 апр. 22:33 Куќи/Вили  ·  Берово

Se prodava vikend kukja vila vo Suvi Laki, Berovo

49 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
11 мар. 11:24 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Берово

Vila objekt za obavuvanje na turisticka dejnost

350 000 ЕУР

Број на соби: 8
18 јан. 17:09 Куќи/Вили  ·  Берово

Се продава Вила на Беровско езеро

Број на соби: 5
29 ноем. 04:46 Куќи/Вили  ·  Берово

Kuka na odlicna lokacija vo Berovo

100 000 ЕУР

Број на соби: 10
27 септ. 11:18 Куќи/Вили  ·  Берово

Итно се продава куќа во Берово

Број на соби: 4
Површина: 100
19 септ. 18:46 Куќи/Вили  ·  Берово

Продажба на куќа во Берово, идеална локација и цена

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
11 септ. 20:53 Куќи/Вили  ·  Берово

Ловечка куќа "Фути"

Број на соби: 2
Површина: 100
25 авг. 19:40 Куќи/Вили  ·  Берово

Куќа во центарот на Берово

23 500 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
23 авг. 07:09 Куќи/Вили  ·  Берово

Kuka vo Pehcevo na Ul Goce Delchev br1

16 900 ЕУР

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување mavrovo | Сите | Куќи/Вили | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


 • mavrovo во категорија Живеалишта
 • mavrovo во категорија Облека/Обувки
 • mavrovo во категорија Куќи/Вили
 • mavrovo во категорија Станови
 • mavrovo во категорија Викендици
 • Mavrovo во категорија Оштетени возила (за делови)
 • Mavrovo во категорија За Деца
 • mavrovo во категорија Делови за Компјутери и додатоци
 • Mavrovo во категорија Занаетчии
 • mavrovo во категорија Станови

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации