Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор shtepi ne shitje,по категорија Куќи/Вили,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: shtepi ne shitje | Сите | Куќи/Вили | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 јул. 12:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

LUXURY HOUSE!!!!

1 ЕУР

Број на соби: 10
10 јул. 15:08 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Jepet me qera

Број на соби: 8
29 јун. 12:39 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Oferta te reja

Број на соби: 6
21 мај 20:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

vreshtat e liqenit-eyerski loyja,,,,

1 ЕУР

Број на соби: 10
13 мај 13:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Last time last price

Број на соби: 7
Површина: 200
26 дек. 11:13 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Ne qender shetitorja lumi

Број на соби: 10
26 ноем. 07:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

SHTEPI ne Struge-Куќа во Струга

1 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 180
24 ноем. 13:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Struga

Број на соби: 7
Површина: 180
15 јул. 00:39 Куќи/Вили , Струга

Shitet Shtepi E Re (Misleshov) - Prodavam nova kukja

Број на соби: 3
19 јун. 10:07 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

last time....

1 ЕУР

Број на соби: 6
14 јун. 00:15 Куќи/Вили , Струга

Shitet Shtepi - Se Prodava Kukja

Број на соби: 3
Површина: 100
13 јун. 13:50 Куќи/Вили , Струга

shtepi

Број на соби: 6
12 апр. 16:14 Куќи/Вили , Струга

Shitet shtepi ne Struge

164 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 140
18 фев. 10:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Oferta te reja

220 000 ЕУР

Број на соби: 6
31 дек. 13:07 Куќи/Вили , Струга

Shtepi ne Strugë

Број на соби: 6
25 дек. 12:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Dy shtepi

Број на соби: 6
Површина: 200
25 дек. 10:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Dy shtepi te reja

Број на соби: 6
24 дек. 11:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Top 11

Број на соби: 10
24 дек. 08:27 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Shtepi te Struge

Број на соби: 6
23 дек. 10:43 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Oferta te reja

Број на соби: 6
14 септ. 09:01 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

last minute exluziv

Број на соби: > 10
07 авг. 13:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Shtepi ne Struge

Број на соби: > 10
02 авг. 09:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Struga

Број на соби: > 10
15 јул. 13:43 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

SHTEPI PARCEL KUKA PLAC

Број на соби: > 10
12 јул. 14:56 Куќи/Вили , Струга

Shtepi 2 kate

90 000 ЕУР

Број на соби: 4
08 јул. 16:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Struga

Број на соби: > 10
03 јул. 23:30 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Kuka od 500m2 vo Struga

Број на соби: > 10
18 мар. 10:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Kuka od 200m2 na kejot Edinstvena prilika

Број на соби: 6
Површина: 200
02 окт. 10:06 Куќи/Вили , Струга

Shtëpi ne rrugën Karaorman

Број на соби: 6
19 јун. 10:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Shtepi ne Plitishte Kuka vo Plitiste

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
18 јун. 10:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Shtepi troll kkuka pllac

170 000 ЕУР

Број на соби: 9
04 јун. 14:46 Куќи/Вили , Струга

Shtepi ne Struge rr Teferic

Број на соби: 6
Површина: 200
02 апр. 17:10 Куќи/Вили , Струга

Kuka od 500m2 vo Struga

Број на соби: 6
13 дек. 15:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

RAST I SHKELQYESHEM PREKRASNA PRILIKA

100 000 ЕУР

Број на соби: 6
03 ноем. 15:49 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Ljubanista Shtepi

150 000 ЕУР

Број на соби: > 10
15 септ. 00:49 Куќи/Вили , Струга

Nova kuka vo Struga

Број на соби: 6
28 јул. 09:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Shtepi kuka vo Struga

Број на соби: 10
05 јул. 14:20 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Vetem edhe nje samo uste edna

55 000 ЕУР

Број на соби: 5
01 јул. 12:23 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

TOP LOKACION TOP LOKACIJA

599 999 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
01 јул. 12:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Shtepi ne afersi te liqenit do ezero

150 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
30 јун. 11:28 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Shtepi interesante interesena kuka

250 000 ЕУР

Број на соби: 9

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување shtepi ne shitje | Сите | Куќи/Вили | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации