Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Куманово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Se izdava,по категорија Станови,или по локација Куманово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Se izdava | Сите | Станови | Куманово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

27 мај 21:04
Линк
Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

se izdava apartmant vo Paralia

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Вчера 21:13
Линк
Станови  ·  Куманово

Se izdava stan od 103m2 na ul. "Stojan Arsov" br. 18 (nad So

Број на соби: 4

Вчера 21:13
Линк
Станови  ·  Куманово

Se izdava stan od 103m2 na ul. "Stojan Arsov" br. 18 (nad So

Број на соби: 4
Вчера 17:57 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan namesten

Број на соби: 3
27 мај 21:04 Агенција за недвижности Станови  ·  Куманово

se izdava apartmant vo Paralia

35 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
21 мај 16:52 Станови  ·  Куманово

Se izdava "Apartmant Marina 302 Paralia

Број на соби: 2
17 мај 19:12 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 60
14 мај 17:59 Станови  ·  Куманово

Se izdava trosoben stan vo strog centar na Oktomvriska ulica

15 000 МКД

Број на соби: 3,5
23 апр. 09:54 Станови  ·  Куманово

Se izdava namesten stan

Број на соби: 2,5
21 апр. 21:29 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan za kratok prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
26 мар. 07:57 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan vo Kumanovo

Број на соби: 1
12 мар. 18:10 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan vo Kumanovo

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
12 јан. 17:56 Станови  ·  Куманово

Nov ne vseluvan namesten stan so 2 spalni

Број на соби: 3
27 ноем. 17:06 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan

Број на соби: 3
27 ноем. 01:20 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan za kratok prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 90
19 ноем. 05:09 Станови  ·  Куманово

120 m²

Број на соби: 1
Површина: 120
15 ноем. 20:13 Станови  ·  Куманово

izdavam nenamesten stan na prv kat

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
08 ноем. 13:53 Станови  ·  Куманово

Se izdava prostor 145m2 za delovni dejnosti

Број на соби: 1
26 окт. 11:33 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan

Број на соби: 3
09 окт. 21:09 Станови  ·  Куманово

izdavam nenamesten stan na prv kat

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
05 окт. 09:30 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan

Број на соби: 3
30 авг. 07:53 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan namesten

Број на соби: 3
Површина: 60
17 авг. 19:13 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan za delovno/kancelarisko rabotenje

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
26 јун. 13:55 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan za deloven prostor

Број на соби: 3
Површина: 70
23 јун. 15:19 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan za deloven prostor vo Centar na Kumanovo

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
10 јун. 11:43 Станови  ·  Куманово

se izdava namestena soba so kujna i kupatilo

3 500 МКД / месечно

Број на соби: 1
13 фев. 14:14 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan od 115m2 celosno namesten

Број на соби: 4
04 фев. 13:03 Станови  ·  Куманово

Stan vo Kumanovo

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
25 дек. 22:06 Станови  ·  Куманово

Se izdava namesten stan

7 500 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
17 ноем. 03:35 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan nad Joco Turs agencija

8 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
09 ноем. 19:49 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
14 септ. 23:49 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan za kratok prestoj

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 80
11 авг. 17:59 Станови  ·  Куманово

Banesa ipet me qira/stan se izdava

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
11 јул. 23:01 Станови  ·  Куманово

Se izdava 80 m² ekonomsko uciliste

Број на соби: 3
Површина: 80
09 јун. 08:17 Станови  ·  Куманово

Se izdava namesten stan

Број на соби: 1
27 апр. 00:54 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
02 апр. 14:58 Станови  ·  Куманово

Se izdava nenamesten stan

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
01 апр. 11:35 Станови  ·  Куманово

Se izdava stanben prostor apartman

190 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 50
01 апр. 11:34 Станови  ·  Куманово

Se izdava stanben prostor apartman

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
28 мар. 16:50 Станови  ·  Куманово

Se izdava stanben prostor apartman

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
19 мар. 10:11 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan za kratok prestoj

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
Површина: 60
14 мар. 10:40 Станови  ·  Куманово

Se iznajmuva komplet namesten stan od 91m2

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
10 мар. 14:36 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan vo Kumanovo

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
08 фев. 21:24 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan za kratok prestoj

25 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
25 јан. 06:39 Станови  ·  Куманово

Stan za kratok prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
24 јан. 18:27 Станови  ·  Куманово

Stan za kratok prestoj

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
20 јан. 13:40 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan

Број на соби: 3
02 јан. 16:08 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 3
Површина: 80
01 јан. 13:54 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan od 30m2

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
28 окт. 10:49 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan vo Kumanovo

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 60
20 јул. 20:43 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan blisku do Zelen Pazar

Број на соби: 2
19 јул. 22:35 Станови  ·  Куманово

Se izdava stan od 30m2

Број на соби: 1
Површина: 30

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Se izdava | Сите | Станови | Куманово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!


  • se izdava во категорија Станови
  • Se izdava stan во категорија Дом и семејство
  • Se izdava во категорија Дуќани и Трафики
  • se izdava во категорија Живеалишта
  • Se izdava во категорија Куќи/Вили
  • se izdava stan во категорија Живеалишта
  • Se izdava во категорија Станови
  • Se izdava stan во категорија Станови
  • Se izdava stan во категорија Станови
  • Se izdava stan во категорија Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации