Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор дарма кисела вода,по категорија Станови,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: дарма кисела вода | Сите | Станови | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 апр. 14:09 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода !

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 40
28 мар. 13:56 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Дарма Дома издава новa гарсоњера во Кисела Вода !

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
04 јан. 10:16 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Darma Doma izdava garsonjera vo Kisela Voda

12 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
14 дек. 15:48 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Kisela Voda

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
15 јун. 15:36 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Darma doma izdava nov trosoben stan vo Kisela Voda

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
15 јун. 15:35 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Kisela Voda

280 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 70
12 јун. 20:15 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Kisela Voda Rampa

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
08 јун. 12:12 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Darma Doma izdava nova garsonjera vo Kisela Voda Rampa

190 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
22 јан. 15:55 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

Darma Doma izdava luksuzen trosoben stan vo Kisela Voda

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
03 окт. 03:17 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

ДАРМА ДОМА izdava stan vo Kisela Voda Rampa

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
12 окт. 17:06 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Скопје

Darma Doma izdava dvosoben stan vo Kisela Voda

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
13 септ. 17:57 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Darma Doma izdava nov stan vo Kisela Voda kaj Rampa

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
14 јул. 10:45 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Карпош

Darma Doma izdava nov trosoben stan vo Kisela Voda

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
31 мај 17:29 Агенција за недвижности Станови  ·  Скопjе  ·  Центар

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

240 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување дарма кисела вода | Сите | Станови | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации