Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Живеалишта | Станови | Прилеп

Прилеп , 184

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Прилеп , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Станови | Прилеп или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

18 мај 12:19
Link:
,

Se iznajmuva luksuzno opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2

24 мај 23:40 ,

Stan vo zgrada Makedonija 2

Број на соби: 3
23 мај 17:06 ,

Se iznajmuvaat apartmani sobi

600 МКД / дневно

Број на соби: 6
Површина: 200
21 мај 21:52 ,

Se izdava luksuzen stan vo strog centar

Број на соби: 3
18 мај 12:19 ,

Se iznajmuva luksuzno opremen stan

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
07 апр. 19:54 ,

Se izdava stan vo Centar

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
20 мар. 20:56 ,

Se izdava stan vo Tocila

Број на соби: 2,5
29 мар. 19:36 ,

Se izdava luksuzen stan

Број на соби: 3
20 мар. 22:24 ,

Se izdava stan vo centar na Prilep

Број на соби: 2
Површина: 40
20 мар. 21:09 ,

Se izdava stan vo Tocila

Број на соби: 2,5
26 фев. 13:04 ,

Se iznajmuva stan vo centar

Број на соби: 3
Површина: 50
20 јан. 11:48 ,

Se izdava stan od 65m2

450 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
24 дек. 16:12 ,

Se izdava luksuzno namesten stan vo strog centar

Број на соби: 4
Површина: 100
29 ноем. 08:57 ,

Se izdava stanben prostor

Број на соби: 2
28 ноем. 16:36 ,

Se izdava ednosoben stan

Број на соби: 1
Површина: 30
13 ноем. 18:57 ,

Central Deluxe Apartment Prilep

Број на соби: 2
07 ноем. 11:05 ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Prilep

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
22 окт. 00:52 ,

Se izdava kompletno namesten stan vo Prilep

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 90
29 септ. 15:32 ,

Se izdava stan od 60m2 vo naselba Tocila 1 Prilep

Број на соби: 2,5
Површина: 60
13 јул. 20:36 ,

Se iznajmuva sprat od kuka

Број на соби: 3
Површина: 50
11 мај 19:52 ,

Se izdava stan od 60m2 vo Prilep

Број на соби: 2
Површина: 60
16 апр. 20:16 ,

Se izdava stan vo kukja odlicna sostojba

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 100
21 дек. 21:42 ,

Se izdava stan pod kirija

Број на соби: 2,5
06 ноем. 20:01 ,

Се издава стан

Број на соби: 2
01 окт. 02:57 ,

Se izdava stan

Број на соби: 1,5
29 септ. 11:45 ,

Se izdava stan

Број на соби: 1,5
26 септ. 16:02 ,

Se izdava stan

Број на соби: 4
22 септ. 21:15 ,

Се издава стан во строг центар на Прилеп

Број на соби: 2
Површина: 40
21 септ. 14:48 ,

Se izdava stan vo strogiot centar na Prilep

Број на соби: 2
10 авг. 15:45 ,

Se izdava stan vo Prilep

Број на соби: 3
10 авг. 16:10 ,

Se izdava stan

Број на соби: 3
31 јул. 00:51 ,

STANOVI -APARTMANI

Број на соби: 2
Површина: 50
23 јул. 10:25 ,

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR NA PRILEP

Број на соби: 3
18 јун. 16:03 ,

SE IZDAVA NOV STAN

Број на соби: 3
Површина: 70
09 јун. 19:28 ,

Se izdava stan vo centarot na Prilep

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
04 јун. 13:18 ,

Se izdava prizemje od kuka vo centar na Prilep

100 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
02 јун. 11:47 ,

Se iznajmuva stan vo Prilep

Број на соби: 5
09 мај 14:08 ,

Se izdava namesten Stan vo Kisela Voda 36m2

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
04 мај 01:15 ,

Спрат од куќа

Број на соби: 4
Површина: 80
02 мај 18:52 ,

se izdava prazen stan vo strog centar

120 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50
20 апр. 15:56 ,

STAN i KUKA

Број на соби: 2
Површина: 50
06 апр. 18:12 ,

SE IZNAJMUVA NAMESTEN STAN vo CENTAR

Број на соби: 3
30 мар. 15:56 ,

Se iznajmuva stan vo Prilep

Број на соби: 2
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Станови | Прилеп не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации