Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се изнајмува | Живеалишта | Станови | Велес

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Станови,или по локација Велес , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се изнајмува | Станови | Велес или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

19 апр. 20:29
Линк
,

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Број на соби: 2,5
Површина: 60

19 апр. 20:29 ,

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

Број на соби: 2,5
Површина: 60
10 апр. 22:59 ,

izdavam stan

1 МКД / месечно

Број на соби: 1,5
13 фев. 20:25 ,

Барам стан за изнајмување

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
16 јан. 22:22 ,

Se izdava stan

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
16 јан. 21:08 ,

baram pod kirija

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
19 дек. 11:21 ,

STAN ZA KRATOK PRESTOJ VO VELES

1 000 МКД / дневно

Број на соби: 3,5
03 окт. 08:15 ,

SE IZDAVA APARTMAN

Број на соби: 2,5
30 септ. 20:54 ,

Издава, стан

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
19 авг. 10:08 ,

Se iznajmuva stan

Број на соби: 3
09 авг. 16:15 ,

Се издава спрат од куќа со дворно место

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
19 апр. 22:57 ,

Se izdava stan od 40m2

Број на соби: 2
Површина: 40
26 ноем. 13:33 ,

Se iznajmuva namesten stan vo Veles

Број на соби: 1,5
Површина: 40
25 ноем. 21:03 ,

Se izdava stan vo Veles

Број на соби: 1,5
Површина: 40
11 ноем. 21:45 ,

Se iznajmuva garsonjera

Број на соби: 1
17 окт. 18:56 ,

Stan za deloven prostor

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
30 септ. 21:03 ,

Se izdava stan vo Veles

Број на соби: 3,5
27 јул. 08:01 ,

SE IZDAVA STAN VO CENTAR-INTERNACIONAL. CENA 200e.

35 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
Површина: 30
18 јун. 19:14 ,

Se izdava stan od 40m2

Број на соби: 2
Површина: 40
07 апр. 17:27 ,

Se izdava stan na prizemje vo Veles

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 1
10 ноем. 22:26 ,

Se izdava stan vo Veles

Број на соби: 2
15 окт. 18:55 ,

Se izdava stan pod kirija na prizemje

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
12 мај 18:07 ,

Se izdava trosoben namesten stan vo Veles trgovski

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 2,5
06 мај 21:16 ,

Se iznajmuva stan vo Veles

5 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 30
06 апр. 17:12 ,

Se izdava stan vo Veles

Број на соби: 2
Површина: 40
21 мар. 18:25 ,

Se Izdava Stan Vo Veles

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 80
13 мар. 22:58 ,

Se izdava nov stan vo Veles

Број на соби: 3
Површина: 70
12 мар. 20:51 ,

Se izdava nov stan vo Veles

Број на соби: 3
Површина: 70
30 дек. 22:46 ,

Se izdava stan vo Veles

Број на соби: 1
14 окт. 05:06 ,

Se izdava namesten stan od 80m2 vo Veles

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 80

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се изнајмува | Станови | Велес не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации