Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Станови | Тетово

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор Banesa ne shitje,по категорија Станови,или по локација Тетово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: Banesa ne shitje | Сите | Станови | Тетово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 мај 11:10 Станови , Тетово

Se izdava stan

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
27 мај 12:17
Линк
Станови , Тетово

SHITET BANESË

Број на соби: 1
27 мај 12:17
Линк
Станови , Тетово

SHITET BANESË

Број на соби: 4
27 мај 04:40
Линк
Станови , Тетово

SHITET BANESË

Број на соби: 1
24 фев. 08:28 Станови , Тетово

Banesa 47m2

Број на соби: 2
24 фев. 08:28 Станови , Тетово

Banesa 57m2

Број на соби: 2
23 фев. 18:21 Станови , Тетово

Banesa 112m2

Број на соби: 4
21 ноем. 03:38 Станови , Тетово

Kerkoj Banes me Qira

200 ЕУР /

Број на соби: 2,5
Површина: 60
11 ноем. 00:15 Станови , Тетово

Shitet banesa 64 m2 afer shkolles. Stan kaj tekstilno skolo

65 000 МКД Намалена цена

Број на соби: 2,5
27 јул. 15:07 Станови , Тетово

Banesë tridhomëshe Tetovë

90 000 ЕУР

Број на соби: 3
22 мај 21:54 Станови , Тетово

Jap banese me qera afer Aksaray.

10 000 МКД / месечно

Број на соби: 3,5
29 ноем. 00:06 Станови , Тетово

Jepet me qera banesa ne qender te shkolla Liria te Emeli

290 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 ноем. 17:43 Станови , Тетово

Jepet banes me qira

Број на соби: 1,5
16 авг. 13:16 Станови , Тетово

Shitet Banes pran UT

64 500 ЕУР

Број на соби: 3
12 авг. 13:17 Станови , Тетово

Shitet Banesa ne katin perdhes.

Број на соби: 3,5
02 авг. 22:12 Станови , Тетово

banes

Број на соби: 3,5
Површина: 90
17 јул. 14:55 Агенција за недвижности Станови , Тетово

shitet banes 50m2 kati 3 palift

34 999 ЕУР

Број на соби: 2,5
Површина: 50
17 јун. 19:12 Станови , Тетово

Banesa prej 64m2 ne Tetove Stan vo Tetovo

60 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
31 мар. 16:13 Станови , Тетово

Banes 92m2 kati 6 me lift

56 999 ЕУР

Број на соби: 4
09 мар. 22:37 Станови , Тетово

Jepet banesa me qira 105m2

Број на соби: 7
22 фев. 12:34 Станови , Тетово

Banesa jepet me qira

140 ЕУР / месечно

Број на соби: 1
02 јан. 18:47 Агенција за недвижности Станови , Тетово

shitet banes 90m2 kati 3 me lift

75 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
28 дек. 06:39 Станови , Тетово

Se izdava Nov stan vo centar vo Tetovo Re Mall

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
23 дек. 19:24 Станови , Тетово

Shitet

690 ЕУР

Број на соби: 3,5
18 ноем. 04:46 Станови , Тетово

Banesa Ne Tetov afer Ekologit

Број на соби: 3,5
12 ноем. 12:32 Станови , Тетово

Banese me qera rruga e Ilindenit

Број на соби: 4
Површина: 90
03 ноем. 21:37 Станови , Тетово

stan pod kirija

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
17 септ. 10:56 Агенција за недвижности Станови , Тетово

banes me qira perball univerziteti te tetoves

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 90
07 септ. 00:25 Станови , Тетово

Shitet banesa

36 000 ЕУР

Број на соби: 2
05 септ. 17:22 Станови , Тетово

Shitet banes

36 000 ЕУР

21 авг. 18:17 Станови , Тетово

Banesa Shitet Ne Tetov

55 800 ЕУР

Број на соби: 3,5
10 авг. 12:21 Станови , Тетово

Banes ne qender te Tetovës

Број на соби: 4
17 јун. 02:05 Станови , Тетово

Shitet Banesa ne Tetov

56 500 ЕУР

Број на соби: 4
30 мар. 23:17 Станови , Тетово

Banesa jepet me qira

Број на соби: 1,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Станови на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување Banesa ne shitje | Сите | Станови | Тетово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации