Hankook gumi so aluminski bandazi

Shitet nga: Cvetan 09 Qer 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Kavadar
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Hankook 4ri novi zimski gumi so aluminski bandazi vozeni se samo 1 mesec moze da se vidi i proveri 175/65/14 4×100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim