Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

18 bandasi 5x100

400 EUR

Shitet nga: Ace 29 Maj 06:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Bandasite SE izvadeni od golf 4 ima napred Novi gumi tigar
225/40r18
Nazad Sava
235/40r18
Prednite gumi SE Novi pred dva meseci staveni zadnite SE dve sezoni vozeni znaci samo Leto
Leaflet
Në fillim