Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dobro socuvani letni gumi Continental 175-65-14

4 000 MKD

Shitet nga: Zoran 19 Maj 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam dobro socuvani letni gumi marka Continental so dimenzii 175-65-14.Gumite nikogas ne bile mehanicki ostetuvani,nitu pak lepeni.Cenata e 4000 denari za 4 parcinja ili 65 evra.Telefon za kontakt 072 260 286
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione