Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Celicni bandazi 5x112 so gumi BFGoodrich

10 000 MKD

Shitet nga: Marjan Kirovski 23 Nën 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
bandazi 5x112 za site VW SEAT SKODA AUDI3 itn..
gumi se BFGoodrich 195/65r15

i bandazite i gumite se kupeni novi i vozeni samo
okolu 4000 km, mozebi nesto pomalku.

cena 10.000 denara komplet

Marjan: tel 075 316 002
Marjan Kirovski
Leaflet
Në fillim