Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Orginal aluminski bandazi za Ford 15ki 4*108

Shitet nga: Andrijan 04 Shk 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam orginal aluminski bandazi Ford.
Bandazite se odlicno socuvani,pravi bez nikakvo ostetuvanje.
Andrijan
071 287 350
Leaflet
Në fillim