Polovni gumi GoodYear

Shitet nga: Jankov Boncho 27 Jan 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 000 MKD

Komuna: Kisella Voda, Shkup
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4-letni GUDIER gumi so pjacuvanje 225 55 17, so 60% profil; cena 6000 den. za site cetiri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim