Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Chrysler Voyager SE

800 EUR

Shitet nga: SLOBOAN 17 Shk 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Chrysler
Modeli
Voyager
Proavam kola marka chrysler model voyager SE vo ispravna sostojba cena 800 eur informacii na telefon: 075-607-358 Slobodan -
Prilep
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione