Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Të gjitha | Makina | Vetura | Prilep

Audi , 42
BMW , 35
Chrysler , 2
Citroën , 12
Dacia , 1
Fiat , 16
Ford , 32
GMC , 1
Honda , 6
Hyundai , 9
Jaguar , 1
Kia , 3
Lada , 2
Lancia , 1
Mazda , 1
MINI , 3
Nissan , 1
Opel , 25
Peugeot , 11
Renault , 17
Rover , 1
Seat , 3
Škoda , 1
Smart , 3
Toyota , 2
Volvo , 2
Yugo , 1
Zastava , 3

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje Prilep , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Të gjitha | Vetura | Prilep ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

05 Gush 19:23
Линк
, ,

Audi A6 guattro

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 09:11
Линк
, ,

AUDI A6 3.0 TDI S-TRONIC AUTOMATIC

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

06 Gush 09:11 , ,

AUDI A6 3.0 TDI S-TRONIC AUTOMATIC

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 19:23 , ,

Audi A6 guattro

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 04:34 , ,

Se prodava Jugo 55

Viti: 1993
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Korr 21:46 , ,

Vw Passat 1,9 TDI

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 01:41 , ,

Audi 1999 110

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 21:39 , ,

VW Golf 7 2.0tdi highline 4 Motion

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Mar 15:04 , ,

Audi А4 2001

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 16:17 , ,

Fiat Punto 1.2 benzin 2002

11 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 15:56 , ,

VW Golf 5 2.0TDI 140ks so novi gumi

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 22:59 , ,

Audi A6 3.0tdi s-line

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 16:09 , ,

Ford Galaxy 1.9tdi

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 22:53 , ,

VW Passat 2.0tdi 8V 2006 uvoz ch

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 00:21 , ,

Mercedes-Benz C 220

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 02:23 , ,

Zastava Skala 55

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Nën 18:08 , ,

Audi A3 2.0tdi 170ks quatro s line -06

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 23:41 , ,

VW Golf 2.0 gti

Viti: 1994
Kilometrazha: > 500 000
28 Nën 19:32 , ,

BMW 530 dizel 2004

8 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 19:01 , ,

Mercedes-Benz C220 cdi moze zamena

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 16:49 , ,

Audi A4 2008

10 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 10:07 , ,

BMW 520

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 18:59 , ,

Peugeot 207 CC

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 18:59 , ,

Peugeot 307 cc 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 17:35 , ,

Seat Ibiza 1.9 tdi 2003

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 10:53 , ,

Audi A3 2.0

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
10 Sht 20:22 , ,

Mercedes C200

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 18:47 , ,

Toyota Dizel so 7 sedista

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 22:12 , ,

GOLF 7 1.6 TDI R-LINE PANORAMA KROF

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Korr 14:27 , ,

VW Golf 5 dizel 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 15:32 , ,

Mercedes e220

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Qer 18:07 , ,

Mercedes-Benz E220 CDI

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 11:16 , ,

Renault Clio 1.5 DCI 2006 full registrirana

2 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:07 , ,

Golf 7 1.6 Top 2015

10 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Pri 12:41 , ,

Toyota RAV 4 2006

6 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 06:42 , ,

AUDI A8

31 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Mar 21:59 , ,

Golf 7

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 18:02 , ,

Sharan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 16:01 , ,

Smart ForFour -05

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 13:11 , ,

VW Sharan -07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:52 , ,

Vo Dobro sostojba e mnogu e sačuvan

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 23:13 , ,

se prodava

2 800 EUR Намалена цена

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Dhj 15:19 , ,

Se prodava

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Dhj 12:11 , ,

Golf 5 1.9

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Dhj 05:38 , ,

BMW

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 05:38 , ,

Se prodava BMW

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 19:09 , ,

Smart forfour 1.3

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Dhj 09:43 , ,

VW Golf 5 1.9

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 10:37 , ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI -06 REGISTRIRANA

1 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Dhj 08:56 , ,

VW Touareg 3.0 tdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 02:09 , ,

BMW 330 -09

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Prilep nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione