Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Acura , 18
Aixam , 3
Alfa Romeo , 1444
Alpina , 5
Audi , 4957
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 4307
Bugatti , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 831
Chrysler , 112
Citroën , 3156
Corvette , 3
Dacia , 200
Daewoo , 776
Daihatsu , 79
DeTomaso , 1
Dodge , 49
Ferrari , 1
Fiat , 4159
Ford , 5354
GMC , 2
Great Wall , 14
Honda , 498
Hummer , 1
Hyundai , 1125
Infiniti , 1
Isuzu , 10
Jaguar , 37
Jeep , 139
Kia , 669
Lada , 659
Lancia , 216
Land Rover , 271
Landwind , 1
Lexus , 10
Lifan , 1
Maybach , 1
Mazda , 839
Mercedes-Benz , 4957
MG , 7
MINI , 404
Mitsubishi , 475
Morgan , 1
Nissan , 790
NSU , 6
Opel , 9664
Peugeot , 4817
Piaggio , 10
Pontiac , 3
Porsche , 14
Proton , 5
Renault , 4759
Rover , 267
Saab , 46
Seat , 2812
Škoda , 1066
Smart , 54
Ssangyong , 74
Subaru , 60
Suzuki , 517
Tata , 9
Toyota , 967
Triumph , 5
TVR , 4
UAZ , 33
VW Volkswagen , 15465
Volvo , 292
Wartburg , 10
Wiesmann , 1
Yugo , 634
Zastava , 370

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

17 Shk 11:08
Линк
Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Kumanovë

Bmw F30 320 Dizel 135 kw Auto Plac Zurich

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tetovë

GOLF 5 1.9TDI

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 15:13
Линк
Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen C3 1.6 hdi 2012 - 68kw

5 750 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 00:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Kumanovë

PASSAT 2.0,TD REG.SO OPREMA

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:36 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Shkup  ·  Karposh

MERCEDES BENZ B180 FACELIFT AVANGARDE 2017

14 500 MKD

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Koçan  ·  Kamenicë

Golf 7 1.2tsi 2013

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:34
Линк
Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Centar

Renault Megane 2017

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup

VW Polo 1.2TDI 2011

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:14 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup  ·  Çair

Fiat Punto 1.2 8v-00-Reg-Cela Godina

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:54
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Audi A4 Allroad

1 EUR Намалена цена

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Dellçevë

Volkswagen Caddy maxi 2014 g

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24
Линк
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Butel

Vw Golf 7.5 GTD 184 Ks -2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:13 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

СЕ ПРОДАВА SEAT IBIZA 2014 FR TSi

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Se otkupuvaat havarisani i zdravi vozila i dzipovi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:04 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

FORD FOCUS 1.6 TDCI 66KW-08 god PERFEKTEN

3 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 Vetura  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tetovë

Opel Antara 2.0 CDTI 4X4 odlicna moze zamena

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C3 1.5 BLUE HDI 100KS 2018 ODLICNA SOSTOJBA

8 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:34 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS 2020 ACTIVE BUSINESS

16 700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:34 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

RENAULT CAPTUR TCE 100KS 2020 ZEN EDITION

14 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:33 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  2008  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

PEUGEOT 2008 1.5 BLUE HDI 100KS 2020 ACTIVE BUSINESS

16 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:33 Vetura  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Shkup  ·  Karposh

Suzuki SX4

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:33 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 PICASSO 1.6 BLUE HDI 120KS 2018 EXCLUSIVE

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:33 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Opel Meriva 1.3cdti 2013

5 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:32 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C4  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

CITROEN C4 CACTUS 1.5 BLUE HDI 100KS 2019 FELL NAVI ALU PTC

10 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:30 Vetura  ·  Peugeot  ·  208  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

PEUGEOT 208 1.6 BLUE HDI EURO 6 SERVISNA KNISKA

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 20:14 Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Ilinden

Pezo 308sw 1.6hdi 2016 godina

9 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:14 Vetura  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Radovisht

Ford s-max 7 sedista

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:04 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Ohër

AUDI A3 1.6 FSI - Prva boja...Registrirano

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 Vetura  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Radovisht

Ford mondeo

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:59 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  Rio  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Kia Rio 1.2 benzin 2012 god Avto M&S

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:48 Auto sallon Vetura  ·  Suzuki  ·  Swift  ·  Shkup

SUZUKI SWIFT 1.3i 92 k.s 2007 MOZE ZAMENA I NA RATI

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:42 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup  ·  Butel

Renault Clio 1.5 TNG sega registrirano, odlicno

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:41 Vetura  ·  Renault  ·  Fluence  ·  Kumanovë

Renault Fluence 1.5 DCI, 110 KS, prv sopstvenik

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:33 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Shkup  ·  Karposh

BMW F30 320d 184ks Luxury 2014

13 390 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:23 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Beetle  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW BEETLE 1.9 TDI CABRIOLET

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:22 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 308 1.6 Blue HDI

8 900 EUR Намалена цена

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:21 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

PEUGEOT 308 1.6 Blue-HDI

10 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:21 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  308  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Peugeot 308 1.5 Blue HDI

9 900 EUR Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:20 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FIESTA 1.4 TDCI...Neuvezena

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:20 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

FORD FOCUS 1.0

5 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:19 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI Facelift

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:19 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:19 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Citroen C3 1.4hdi 2015 kako novo

6 850 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:18 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Shkup  ·  Aerodrom

RENAULT MEGANE 1.5 DCI

14 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 18:17 Auto sallon Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CITROEN C3 Picasso 1.6 HDI Exclusive

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW POLO 1.0

12 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 18:16 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW PASSAT 2.0 TDI...Neuvezen

17 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup

VW GOLF 6 1.6 TDI 105KS -2009

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:15 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Aerodrom

VW GOLF 1.6 TDI

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:15 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Shkup  ·  Aerodrom

CHEVROLET CAPTIVA 2.2 CDTI 4x4 7sedista

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:08 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SKODA FABIA 1.4TDI 2017GOD MONTE CARLO

9 810 EUR Намалена цена

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:53 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

opel corsa

8 300 MKD Намалена цена

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 17:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Polo 9n 1.4 TDI 2009

4 790 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione