Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Lada Niva 4x4 -04

3 500 EUR

4 500 EUR

Shitet nga: Refi 05 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Lada
Modeli
Niva
kolata e vo odlicna sostojba ima odeno samo dva pati na cern pat sekogas e vozena na asfalt samo za licni potrebi ima fklucen plinski ured site servisi mu se praveni i e registrirana do 27/01/2017 se prodava poradi kupuvanje na druga kola vredi da se vidi
Leaflet
Në fillim