Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura

Aixam , 1
Alfa Romeo , 190
Alpina , 1
Audi , 322
BAIC , 1
BMW , 323
Cadillac , 1
Chevrolet , 281
Chrysler , 32
Citroën , 357
Corvette , 1
Dacia , 78
Daewoo , 370
Daihatsu , 23
Dodge , 4
Fiat , 707
Ford , 672
Great Wall , 11
Honda , 150
Hummer , 9
Hyundai , 300
Infiniti , 1
Isuzu , 1
Jaguar , 9
Jeep , 22
Kia , 114
Lada , 339
Lancia , 33
Land Rover , 23
Lexus , 8
Mazda , 102
MINI , 44
Mitsubishi , 67
Nissan , 77
Opel , 1418
Peugeot , 491
Piaggio , 2
Porsche , 21
Renault , 509
Rover , 47
Saab , 6
Seat , 272
Škoda , 318
Smart , 3
Ssangyong , 11
Subaru , 22
Suzuki , 123
Tata , 1
Toyota , 139
TVR , 2
UAZ , 4
Volvo , 33
Wartburg , 3
Yugo , 259
Zastava , 141

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

12 Pri 11:28
Линк
Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Kavadar

Chevrolet Captiva 2007 benzin i plin

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:28
Линк
Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mitsubishi Space Star 2.000€

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 11:25
Линк
Vetura  ·  Chevrolet  ·  Captiva  ·  Kavadar

Chevrolet Captiva 2007 benzin i plin

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:53 Vetura  ·  Opel  ·  Meriva  ·  Shkup  ·  Karposh

OPEL MERIVA 1.6 BENZIN/PLIN 2004 Full oprema

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:17 Vetura  ·  BMW  ·  316  ·  Shkup  ·  Çuçër-Sandevë

Bmw 316i / WV Beetle Buba

4 000 EUR Намалена цена

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ASTRA 1.6 2005 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:46 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Orlando  ·  Shkup  ·  Aerodrom

ORLANDO 1.8 2013 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:14 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Matiz  ·  Shkup  ·  Karposh

CHEVROLET.MATIZ.04.GOD.ATES.PLIN

1 299 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:18 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Неувезуван Chevrolet cruze 1.6 83kw регистриран цела година

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:21 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.2 PLIN ATEST REDIZAJN PANORAMA 2012

4 599 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:58 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Kumanovë

C3 1.4 ATES PLIN-SEGA REG-SO OPREMA-DOBAR

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:27 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Shkup

HYUNDAI TUCSON 2.0 BENZIN SO ATES PLIN 2008 GODINA

5 899 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:23 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Bravo  ·  Shkup

Fiat Bravo 1.4 Benzin 66kw so atestiran plinski ured

3 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:13 Vetura  ·  Fiat  ·  Qubo  ·  Kumanovë

Fiat Qubo 94000KM (NEUVEZUVANO, PRV GAZDA)

4 500 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 15:28 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Space Star  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Mitsubishi Space Star 2.000€

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:34 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Citroen C3 1.4 2005godina

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 02:55 Auto sallon Vetura  ·  Hummer  ·  H3  ·  Shkup  ·  Karposh

Hummer H3 3.7 2008/09g facelift unikaten kako nov

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 02:55 Auto sallon Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tetovë

Hyundai Tucson 1.6 GDi

17 990 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
20 Pri 20:19 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

OPEL ASTRA J 1.4 2010 GOD TURBO BENZIN TOP!

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 19:00 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ohër

FIAT PUNTO 1.2 60 KS BENZ-PLIN 132000 KM - 10.MT Auto

2 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 18:57 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Berovë

Toyota RAV 4 benzin plin 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 17:51
Линк
Vetura  ·  Hyundai  ·  ix20  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Се продава Hyundai ix20

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
20 Pri 15:20 Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkup  ·  Butel

Seat Ibiza 1.2 A-Test Plin -2008G.

2 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 14:52 Vetura  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Shkup  ·  Butel

Продавам Тојота Корола неувезувана

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 14:27 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Ohër

Opel Astra J 1.6 Turbo (180 Hp) Automatic бензин/плин

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 13:14 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Çair

Volkswagen Golf 5 2009 1.6 BI FUEL Benzin + LPG 75 KW 10

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Pri 12:46 Vetura  ·  Honda  ·  Civic  ·  Tetovë

Honda Civic EP1 - 05 - 1.4 - 66kw 90ks

3 500 EUR Намалена цена

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 12:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkup  ·  Karposh

VW Golf 6, 2009, 1.6 bifuel (benzin - plin)

6 300 EUR Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 09:36 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Fiat Punto 1.4benzin/plin AutoMilano

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Pri 08:50 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup

OPEL CORSA 1.2 BENZIN PLIN .KLIMA FULL OPRE moze zamena

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 23:05
Линк
Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

OPEL CORSA D PRV GAZDA 2014 1.2I 63KW

6 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
19 Pri 17:04 Vetura  ·  Hyundai  ·  Accent  ·  Shkup  ·  Karposh

Se prodava Hyundai Accent so atest plin

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Pri 16:14
Линк
Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Tetovë  ·  Bogovinë

AUDİ A4 1.8 BENZIN

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Pri 14:13 Auto sallon Vetura  ·  Great Wall  ·  Steed (Wingle)  ·  Kriva Pallankë

GREAT WAAL 2.4 GPL 4WD STEED N’1 5-SEDISTA PLUS TOVAREN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Pri 14:09 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Kriva Pallankë

OPEL CORSA D 1.2 BENZIN PLIN FABRICKI 2014G.FACE-LIFT MODEL

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 11:22 Vetura  ·  Citroën  ·  Xsara  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Citroen Xsara 2002

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 22:25 Vetura  ·  Lancia  ·  MUSA  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Lancia Musa 1.4i/GPL 57kw 2009g

4 590 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 19:15 Vetura  ·  Peugeot  ·  Partner  ·  Manastir

Peugeot Partner 1.4 75hp 2007g Benzin/Plin Neuvezeno !!!

2 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 14:33 Vetura  ·  Chevrolet  ·  Cruze  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

Chevrolet Cruze 1.6 Benzin/Plin 2011g

4 200 EUR Намалена цена

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 12:44 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Manastir

Opel Astra 1.6

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 12:13 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Shkup

Otkupuvam avtomobil, Licno za sebe - Otkup na vozila , koli

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 10:28 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Manastir

Alfa Romeo 147 2.0Twinspark 150hp Benzin/Plin DEFEKT

999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Pri 08:46 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Shkup

RENO CLIO 1.2i BENZ+PLIN .FULL.AVTO NIKI.2012g

4 190 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 21:33 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Karposh

SKODA FABIA 2019 BENZIN PLIN NEUVEZENA

8 490 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 14:36 Auto sallon Vetura  ·  Kia  ·  cee´d  ·  Shkup  ·  Butel

TOP KIA CEE"D/ PLIN A-TEST/ FULL OPREMA/ REGISTRIRANA/ ZAME

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
17 Pri 11:16 Vetura  ·  Škoda  ·  Fabia  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Skoda Fabia 1.2

700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:44 Vetura  ·  Ford  ·  Focus  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Ford Focus 1.6

3 300 MKD Намалена цена

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:09 Auto sallon Vetura  ·  Daihatsu  ·  Terios  ·  Koçan

DAIHATSU TERIOS 1,5 BENZIN+ PLIN 105 KS 4x4 2008 GOD !!!

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 10:04 Auto sallon Vetura  ·  Opel  ·  Agila  ·  Koçan

OPEL AGILA 1,2 BENZIN + FABRICKI PLIN 2010 GOD EXTRA !

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 09:47 Auto sallon Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Koçan

PEUGEOT 207 1,4 BENZIN-PLIN FABRICKI 2009 GOD !

3 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 19:57 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Tetovë

OPEL Corsa 1.4i / Plin so A-Test / Klima

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 18:41 Auto sallon Vetura  ·  Chevrolet  ·  Kalos  ·  Kërçovë

Chevrolet Kalos 1.2 PLIN - KLIMA

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
16 Pri 14:24 Auto sallon Vetura  ·  UAZ  ·  Hunter  ·  Radovisht

UAZ Hunter Expedition + Tuning 2.7i LPG

19 949 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione