Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NISSAN JUKE

12 000 EUR

Shitet nga: Mimi 19 Qer 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Nissan
Modeli
Juke
Se prodava nissan juke 2014godina,najekonomicniot motor 1.5 dci. Voziloto e kako novo bez grebnatinka so samo 25 000 km pominato.
Leaflet
Në fillim