Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Seat Leon 2.0 TDI FR

11 700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Auto Euro Spektar 20 Jan 20:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Audi A6 3.0 TDI quattro /// Individual* 19 000 ЕУР
Bmw 320d /// Facelift * Avtomatik * 2010 10 500 МКД
VW Passat 2.0 TDI DSG /// Highline 18 490 МКД
Mercedes Benz C220 CDI /// Avantgarde 25 000 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Seat
Modeli
Leon
Kolata e uvezena od Germania ima plateni site davacki do registracia kolat e maximum socuvana bez greska poseduva * Full Oprem * za poveke info tel: 0038971939900
Auto Euro Spektar
071939900
Leaflet
VW Passat 2.0 TDI DSG /// Highline 18 490 МКД
Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG /// R-Line 25 100 ЕУР
Bmw F30 facelift 320d Sport 19 500 ЕУР
Bmw 320d /// Facelift * Avtomatik * 2010 10 500 МКД
Në fillim