Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pazar3 shpalljet | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Vetura | Seat Leon

Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , Pazar3 është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë reklama të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, Pazar3 ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha reklamat bazuar në kërkimin tuaj: | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Seat Leon | ose regjistroni një reklamë tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në Pazar3.mk.

14 Pri 10:44
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

SEAT LEON 1.6 TDI, MATRIX, 6 BRZINI, NAVI, KOŽA, REG+SERVIS

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:04
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON 1.9 TDI������������NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI NOVO

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online

Dje 19:09 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Gostivar  ·  Vrapçisht

Seat Leon 2.0 TDI

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:29 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

Seat Leon 1.9 tdi Copa

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:54 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

Seat Leon FR 110ks ful oprema

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 14:31 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks 2011g

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:28 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Radovisht

SEAT Leon 1.6

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:40 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

Seat Leon 1.9 tdi 77kw 2006

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:15 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Manastir

SEAT LEON 1.9 TDI ××× MODEL 2007 ××× 77 KW

3 999 EUR Намалена цена

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:04
Линк
Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON 1.9 TDI������������NOV UVOZ CH KLIMA 5 VRATI NOVO

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
17 Pri 20:10 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Sopisht

SEAT LEON 1.9 TDI 77KW 2009 FACELIFT

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 17:18 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

Seat Leon 1.6TDi 105ks *MOZNOST NA RATI* - 2013

9 850 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Pri 13:10 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Kisella Voda

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 10:26 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON 1.6 TDI ������������NOV UVOZ CH FABRIKA !!!!

10 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
17 Pri 09:25 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Koçan

SEAT LEON 1,2 TSI 105 KS FACELIFT 2011 EXTRA !

4 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 09:19 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Koçan

SEAT LEON 1,6 TDI 90 KS SPORTLINE !

8 000 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 13:45 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

SEAT LEON 2.0 TDI (150 Hp)

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 23:09 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Gostivar

SEAT LEON 1.6 TDI AVTOMATIK DSG UVOZ OD SVJCARIA

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 18:49 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

SEAT LEON 1.6TDI 115KS DSG7 2020g

14 990 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 10:44 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

SEAT LEON 1.6 TDI, MATRIX, 6 BRZINI, NAVI, KOŽA, REG+SERVIS

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 08:06 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

SEAT LEON 1.4 со плин, Неувезена

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 15:37 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Karposh

Seat Leon FR 2.0tdi 184ks 6 brz 2015/16g ekstra kako nov

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 15:05 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat Leon FR 2.0tdi 150ks.2013g

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
10 Pri 22:00 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Sveti Nikollë

Se prodava

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:03 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

Seat Leon FR 2.0TDi 170ks NAVI/XENON MOZNOST NA RATI - 2013

7 999 EUR Намалена цена

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 15:19 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat Leon 1.9 TDI

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:28 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

SAEMSKA CENA SEAT LEON 1.0 TSI 115KS DSG A/TSTYLE 2018G

12 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Pri 11:54 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

Стегнато количе

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 09:01 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

SEAT LEON 1.6 TDI 77KW.KOZA NAVI MATRIX ITECHT-MODEL

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 20:55 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat Leon 1.9 tdi 77kw 105ks 2009g

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 12:57 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tetovë

SEAT LEON 1.6 TDI 81kw 2017god. "AVTOCENTAR"

12 200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
05 Pri 11:28 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Veles  ·  Grackë

Seat leon 2.0 103 kw

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 09:44 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat Leon 1.9tdi 2008god Avto M&S

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 18:30 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

Seat Leon 1.9 TDI 105ks stylance uvoz CH 2007 MT Auto

3 999 EUR Намалена цена

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Pri 18:10 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

Seat Leon 1.9 TDI 2009 Nov Uvoz ��������

4 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 11:13 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

Seat Leon Fr 2.0 150ks panorama

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 09:37 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Veles

SEAT LEON 1.6TDI 2011GOD REG DO 02 04 2025 CENA 6150E

6 150 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 14:20 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Ohër

SEAT LEON 1.6 TDI 110 KS STYLANCE 102000KM - 17.MT Auto

10 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Pri 14:51 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

Seat Leon Fr 1.4tsi 90kw Swiss Fabrika 2013/12

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Mar 19:14 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Gjorce Petrov

Prodavam Seat Leon

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 19:00 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Manastir

* SEAT LEON 1.9 TDI * MODEL 2010 * REG.02/2025 + servis *

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 21:29 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Çair

Seat leon 2.0 disell tdi 2006

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 15:37 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 17:30 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

Seat Leon 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 10:30 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Gazi Babë

Seat Leon 2.0 dizel 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Mar 15:42 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

Seat Leon 1.9 2007 77Kw 105Ps

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 13:16 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kumanovë

SEAT LEON FR 2.0TDI 150KS 2013g

11 299 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 09:39 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Kriva Pallankë

SEAT LEON 1.6TDI 105ks COPA XSENON NAVI 2012g

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 17:09 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Strumicë

Seat Leon 1.6 tdi

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 14:53 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Karposh

Seat Leon FR 2,0 TDI DSG

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Mar 16:29 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup  ·  Aerodrom

Seat leon 1.9 77kw tdi 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 16:29 Vetura  ·  Seat  ·  Leon  ·  Shkup

Se prodava

4 600 MKD

Pazar3.mk - Tregu më i madh për blerje dhe shitje në internet!


Pazar3.mk plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes Pazar3.mk.Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë Pazar3 si zgjedhjen e tyre të parë si platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.Pazar3 është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në Pazar3.mk janë Domik Real Estate, Astoria Real Estate, VIP Auto Spa, Kobra-T - shitja e fletëve të plastifikuara, Benelux Tuning - shitja e gomave dhe shinave, AutoWelt, iButik.mk - shitja e telefonave celularë dhe pajisjeve shtesë, Eurogradba Asanoski - shitja e makinave dhe materialeve të ndërtimit, Ledikom, Avto Buv, МТ-Auto, Agro GEA dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të Pazar3. mk.Më shumë se 400.000 reklama janë duke u prezantuar në Pazar3.mk! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Pazar3.mk në baza ditore!Shitja dhe Blerja Vetura në Pazar3.mkNëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Seat Leon | nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një reklamë me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni.Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha reklamave aktive sipas interesit tuaj.Nëse po shisni diçka, regjistroni një reklamë me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - Pazar3.mk është vendi i duhur për ju!Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, Pazar3.mk me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione